Lewandowski szokuje! “Nie miałbym problemu grać z tęczową opaską”

PILNE
Dodano   11
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Lewandowski podczas treningów Bayernu Monachium z FC Kaiserslautern (Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern, Rheinland-Pfalz, Niemcy; 2019).

Robert Lewandowski / Fot. Sven Mandel/Wikimedia Commons

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Polskiej reprezentacji, jej kapitan Robert Lewandowski odpowiedział na pytanie Stefana Szczepłka o tęczową opaskę kapitańską. Lider naszej kadry narodowej wskazując na swojego klubowego kolegę Manuela Neuera stwierdził, że nie miałby z tym problemu.
  • Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski zaszokował kibiców podczas dzisiejszej konferencji prasowej.
  • Odniósł się on do opaski kapitańskiej w tęczowych barwach LGBT która była zakładana na EURO 2020 przez Manuela Neuera .
  • Polski napastnik oraz lider kadry nie miałby problemu, aby założyć taką opaskę.
  • Znany komentator sportowy Mateusz Borek, skrytykował kolegę po fachu za zadawanie odbiegających od meritum sportowego pytań.
  • Zobacz także: Piłkarskie EURO jako polityczne narzędzie [OPINIA]

Wiem, że po wystąpieniu Manuela Neuera w takiej opasce, niektórzy mieli jakieś „ale”, natomiast ja nie miałbym z tym problemu. Każdy z nas jest człowiekiem, ma emocje. Każdy jest osobą, którą trzeba wspierać. Myślę, że nie miałbym z tym najmniejszego problemu.

– odpowiedział Robert Lewandowski na pytanie o tęczową opaskę kapitańską.

Borek krytykuje dziennikarza za polityczne pytanie

Środowisko piłkarskie skrytykowało już postawę dziennikarza zadającego nieodpowiednie i polityczne pytanie do kapitana reprezentacji Polski. Ceniony komentator sportowy Mateusz Borek powiedział na Kanale Sportowym, że takie pytanie mogło być zleceniem redakcji Stefana Szczepłka, które przygotowuje gotowy artykuł z postawioną już tezą.

weszlo.com

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY