Dziwne zachowanie protestujących ws. imigrantów. Zdjęli buty

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Protest w Białymstoku.

Protest w Białymstoku. / Fot. Twitter/Anna_Mierzynska

W piątek na Rynku Kościuszki w Białymstoku miał miejsce protest w ramach solidarności z imigrantami koczującymi na polsko-białoruskiej granicy. W akcji wzięli udział m.in. działacze KOD, partii Razem, Fundacji Ocalenie i Domu Otwartego.

Sytuacja wzbudziła żywe zainteresowanie internautów. Wpis ze zdjęciami z protestu spotkał się z wieloma komentarzami.

Uwagę internautów zwrócił jednak uwagę nie cel protestu, ale pomysł aktywistów, aby w pewnym momencie demonstracji zdjąć buty. Gest ten miał pozwolić uczestnikom protestu poczuć się podobnie jak koczujący pod granica od dwóch tygodni ludzie.

Staliśmy na bosaka. Żeby choć przez chwilę poczuć, jak to jest” – napisała na Twitterze dziennikarka i analityczka mediów społecznościowych Anna Mierzyńska.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Internauci nie pozostawili tego bez komentarza.

“Proszę pojechać na Białoruś, a następnie zanieść pomoc tym ludziom przy granicy. Wtedy będzie wszystko zgodnie z prawem, także międzynarodowym. Naprawdę jesteście pożytecznymi idiotami Łukaszenki i Putina”; “Niesamowita brawura i odwaga, ba, to heroizm.”; “namalujcie jeszcze coś kredkami”; “Afgankom ucinają kończyny za pomalowane paznokcie, a wy po prostu robicie sobie z nich żarty.” – to tylko wybrane odpowiedzi internautów.

tysol.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY