Przekonują, że każde życie jest cudem. Fundacja Grupa Proelio zapowiada kolejne działania

Pro-life
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Spot kampanii "Każde życie jest cudem".

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, spot kampanii "Każde życie jest cudem". / Fot. YouTube

Od trzech miesięcy trwa kampania społeczna "Każde życie jest cudem", organizowana przez Fundację Grupa Proelio. Dotychczas zrealizowano w jej ramach 11 reportaży, spot promocyjny i kilka nagrań z wypowiedziami cenionych dziennikarzy. Fundacja zapowiada kolejne inicjatywy.

Do emisji trafiło dotychczas siedem reportaży w ramach kampanii społecznej “Każde życie jest cudem”. Kolejne kilka jest już nagrane i czeka na publikację.

W ramach kampanii “Każde życie jest cudem” chcielibyśmy zrealizować jeszcze przynajmniej dwa reportaże filmowe, nagrać kolejne setki z ludźmi ze świata mediów, kultury i sportu oraz wzmocnić działania promocyjne – zapowiadają organizatorzy.

Pierwszy z opublikowanych w ramach kampanii społecznej reportaży, przedstawiający historię Basi, która urodziła się z Rybią Łuską zanotował na Youtube już ponad 200 tysięcy wyświetleń. Są one także emitowane w Telewizji Trwam tuż przed Apelem Jasnogórskim.

Zobacz także: Warszawa sprzedała kolejną miejską spółkę. Związkowcy żądają wyjaśnień

Fundacja Grupa Proelio zapowiada, że po zakończeniu bieżącej kampanii chcieliby podjąć kolejne działania. Ponadto zamierzają pracować nad profesjonalizacją niektórych obszarów organizacyjnych.

Na przełomie lipca i sierpnia Fundacja opublikowała szósty i siódmy reportaż w ramach kampanii “Każde życie jest cudem”.

Organizacja publikuje także świadectwa w formie pisemnej, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY