TYLKO U NAS. Straż Narodowa na granicy polsko-białoruskiej. Imigranci chcą się dostać do Polski [FOTORELACJA]

FOTO
Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Straż Graniczna

Straż Graniczna / Fot. PAP/Artur Reszko

Media Narodowe wraz z przedstawicielami Straży Narodowej znajdują się w miejscu gromadzenia uchodźców próbujących dostać się na terytorium Polski.

Przedstawiciele Mediów Narodowych znajdują się w miejscu, gdzie przebywają uchodźcy próbujący przedostać się do Polski. Ekipie naszej stacji towarzyszą również osoby związane ze Strażą Narodową. Uchodźcy przebywają na granicy Polski i Białorusi od kilku dni.

Na polsko-białoruskiej granicy w Usnarzu Górnym od kilkunastu dni koczuje kilkudziesięciu migrantów, którzy przebywają w bardzo trudnych warunkach. Afgańczycy, ale również obywatele Iraku oraz Tadżycy i Ormianie, znaleźli się w impasie – nie mogą przekroczyć polskiej granicy,nie mają również możliwości powrotu na Białoruś.

Na zdjęciach widać jednostki wojskowe, które zabezpieczają teren przygraniczny. Znajdują się tam również funkcjonariusze Straży Granicznej oraz sprzęt gotowy do przeciwdziałania nielegalnym próbom przekroczenia polskiej granicy.

Fotorelacja z Usnarza Górnego obejmuje również zdjęcia polityków i aktywistów lewicy, którzy próbują wywierać presję na funkcjonariuszach. Celem przedstawicieli opozycji jest utrudnianie pracy służb oraz stosowanie nacisku psychologicznego, aby ci przepuścili nielegalnych przybyszów.

Na miejscu jest także prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który zadeklarował pomoc w obronie polskiego terytorium. Robert Bąkiewicz stwierdził, że nachodźcy stali się elementem wojny hybrydowej Rosji z Polską. Dlatego też żąda postawienia muru na granicy, który zabezpieczy nasz kraj przed masową migracją. Uchodźcy tłoczący się od kilku dni na granicy Polski mogą stanowić zagrożenie dla obywateli naszego kraju.

Zespół reporterów terenowych naszej stacji nagrywa dla Państwa najświeższe materiały i doniesienia z Usnarza Górnego. Cała dokumentacja, już niebawem znajdzie się na kanale Mediów Narodowych na You Tube.

twitter.com wprost.pl

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY