Mercedes z dużą prędkością przeleciał nad rondem w Nowej Soli

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mercedes przeleciał nad rondem

Mercedes przeleciał nad rondem w Nowej Soli / Fot. Youtube.com

34-latek dosłownie przeleciał mercedesem nad rondem w Nowej Soli. Kierowcy nic się nie stało.

34-latek dosłownie przeleciał mercedesem nad rondem w Nowej Soli. Kierowcy nic się nie stało. Policja wstępnie zakwalifikowała zdarzenie jako kolizja.

Przeleciał nad rondem w Nowej Soli

Do zdarzenia niczym z filmu akcji doszło w poniedziałek na rondzie Województwa Lubuskiego przy ul. Dolnośląskiej w Nowej Soli. Mercedes z dużą prędkością wjechał na rondo i nad nim przeleciał. Nagranie zarejestrowało, że kierowca samochodu nie zwolnił przed skrzyżowaniem i wzbił się w powietrze. Kierowca, który samochodem przeleciał nad rondem był trzeźwy i jechał sam. Nikomu nic się nie stało.

Lot nad rondem wstępnie został zakwalifikowany jako kolizja. Policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny oraz nałożyli na niego mandat w wysokości 220 zł.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

„Kwalifikacja sytuacji może ulec zmianie na przestępstwo”

– Po dotarciu do zapisu wideo policjanci zdecydowali jednak, by przekazać sprawę prokuraturze, która oceni, czy 34-latek swoim zachowaniem nie stworzył zagrożenia w ruchu lądowym, co oznacza, że kwalifikacja prawna tej sytuacji może ulec zmianie na przestępstwo

– powiedział rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Zarząd Dróg Wojewódzkich (ZDW) w Zielonej Górze wstępnie oszacował, że naprawa uszkodzonej infrastruktury drogowej będzie kosztowała ok. 2-3 tys. zł. Zniszczone zostały dwa znaki, naruszony narzut kamienny na rondzie i uszkodzona nawierzchnia pobocza.

rmf24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY