Ks. Oko o swoim oskarżycielu: “Homoseksualny Luter Kościoła. Normalnych księży chce wsadzić do więzienia”

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
ks. Dariusz Oko

ks. Dariusz Oko / fot. TVP

Ksiądz profesor Dariusz Oko opowiedział Salonowi 24 o kapłanie, który go oskarżył. Nazwał go "arcyjudaszem"

– Ksiądz Rothe jest prominentnym przedstawicielem lawendowej mafii. To homoseksualny kapłan, który walczy o wyświęcanie osób homoseksualnych oraz błogosławi pary homoseksualne – powiedział Salonowi 24 ksiądz profesor Dariusz Oko, odnosząc się do kapłana, który go oskarżył.

– Ta sytuacja jest dla wielu osób podobna do sytuacji ewangelicznej. Tak jak Judasz wydał Jezusa władzom świeckim na śmierć, tak ksiądz Rothe wydał do więzienia dwóch kapłanów, mnie i księdza profesora Johannes Stöhra, redaktora naczelnego „Thelogisches”, pisma, gdzie ukazał się mój artykuł

– powiedział ks. Dariusz Oko.

Ks. Oko zaznaczył, że ksiądz Rothe jest dumny ze swojego czynu, a niektórzy mówią o nim „arcyjudasz”, ponieważ nie żałuje. Wskazał, jak istotnym problemem jest poruszona przez niego sprawa lawendowej mafii w Kościele katolickim. 

– Ksiądz Rothe jest prominentnym przedstawicielem lawendowej mafii. To homoseksualny kapłan, który walczy o wyświęcanie osób homoseksualnych oraz błogosławi pary homoseksualne, wyraźnie wbrew papieżowi. Do tego drwi z ojca świętego Franciszka, a w dodatku ma sam bardzo znaczącą przeszłość

– powiedział ks. Oko.

„W jego seminarium były orgie”

Duchowny powiedział, że gdy ks. Rothe był wicerektorem seminarium duchownego w St. Pölten, niedaleko Wiednia, doszło tam do największego skandalu w seminarium duchownym w dziejach Kościoła. Regularnie odbywały się tam orgie z udziałem samych mężczyzn i spożywanie alkoholu. W komputerach znaleziono też kilkadziesiąt tysięcy zdjęć pornograficznych i pedofilskich. Wspomniał o bestialskim gwałcie homoseksualnym na pięcioletnim chłopcu. Ujawniono również zdjęcia ks. Rothe, który całuje się z klerykiem. Po tym wszystkim starano się usunąć go z kapłaństwa, jednak uciekł do Mediolanu.

– I taki homoseksualny Luter Kościoła czuje się bezkarny, a nas, normalnych księży, stara się wsadzić do więzienia. I to pokazuje, przed jak wielkim zagrożeniem stoi Kościół, to jest kolejne wielkie potwierdzenie, jak prawdziwe są tezy, które przedstawiam w moim artykule i całej książce „Lawendowa mafia”

– powiedział ks. Oko.

Duchowny zaznaczył, że ks. Rothe zastąpił Ewangelię i naukę Chrystusa ideologią gender.

– Problem w tym, że zdecydowana większość niemieckich księży ma poglądy takie, jak ma ksiądz Rothe. A zdecydowana większość polskich księży, ma poglądy takie, jak ja. Więc co, znowu otworzą dla nas Dachau?

– zapytał retorycznie, nawiązując do nazistowskich zabroni z okresu II wojny światowej.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY