Kolejna afera e-mailowa. Brudziński miał pomóc znaleźć pracę członkom rodziny

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Joachim Brudziński podczas konferencji.

Joachim Brudziński, PiS, Prawo i Sprawiedliwość / Fot. Flickr/MSW

Z e-maile ze skrzynki europosła PiS wynika, że pomógł on zaleźć pracę członkom swojej rodziny.

W sieci pojawiły się kolejne domniemane e-maile ze skrzynki europosła PiS. Wynika z nich, że Joachim Brudziński pomógł znaleźć pracę członkom rodziny w państwowych spółkach.

Wyciekły kolejne maile, mające pochodzić od najwyższych przedstawicieli polskich władz. Tym razem na celowniku znalazł się Joachim Brudziński. Wszystko wskazuje na to, że europoseł pomógł znaleźć pracę członkom rodziny.

Brudziński miał pomóc znaleźć pracę członkom rodziny

Jeden z e-maili, który wyciekł Brudziński miał otrzymać od kogoś ze swojej rodziny w listopadzie 2018 r. Kobieta w wiadomości zwraca się do niego per „wujku”. Prosi o pomoc w znalezieniu adekwatnego miejsca pracy dla siebie i jeszcze jednej osoby. Kobieta w e-mailu informuje, że przesyła dwa CV oraz opisy wcześniejszych stanowisk pracy.

– Myśleliśmy nad twoją propozycją, jednak nadal bardziej skłanialibyśmy się w stronę Rzeszowa, nawet ze względu na studia czy możliwość wynajęcia mieszkania. Nie chcemy jednak robić kłopotów i jeśli będzie problem ze znalezieniem czegoś w Rzeszowie, to Grupę Azoty Tarnów również bierzemy pod uwagę. W pierwszej kolejności myśleliśmy nad PGE, pod kątem dystrybucji albo eksploatacji sieci, pracę w jednostkach terenowych typu pogotowie (zał. 2), utrzymanie ruchu lub też pracę w elektrowni w obrębie Rzeszowa

– napisała kobieta.

Dalej pisze, że ona i druga osoba pracuje obecnie w Tauronie i była to praca techniczna ściśle związana z energetyką, praca biurowo-terenowa. Zaznaczyła, że na takim kierunku by im zależało.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

„Nie tak łatwo spełnić takie oczekiwania”

– Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie tak łatwo spełnić takie oczekiwania, dlatego cierpliwie czekamy na propozycje wujka. Jeżeli chodzi o inne konkretne firmy to elektrobudowa, elektromontaż, Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych, Eltor, EL-BUD

– napisała kobieta.

Joachim Brudziński blisko dwa miesiące po otrzymaniu e-maila przesłał go do innego polityka PiS Michała Jacha na jego oficjalną skrzynkę poselską. Tak jak europoseł PiS pochodzi z woj. zachodniopomorskiego, jest przewodniczącym sejmowej komisji obrony.

onet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY