Antysemicki wykres? Drastyczny wzrost zachorowań na COVID-19 “wyszczepionym” Izraelu. Szczepionki nie działają

Dodano   9
  LoadingDodaj do ulubionych!

Pandemia kłamstw? / Fot. pxhere.com

Najnowsze dane Johns Hopkins University CSSE potwierdzają przełomową obserwację.

Badania amerykańskich naukowców dowodzą, że największy wzrost zachorowań na COVID-19 obserwowany jest w krajach niemal całkowicie “wyszczepionych”. Przykładem jest Izrael i porównanie liczby nowych przypadków COVID-19 z względnie niezaszczepioną Palestyną. Wyniki badania udostępnił na swoim Twitterze Maciej Pawlicki.

Wykres uniwersytetu z Baltimore robi ogromne wrażenie. Warto jednak również spojrzeć na oficjalne dane, które gromadzi Johns Hopkins Univeristy. Według nich w Izraelu ubiegłej doby wykryto 7668 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Odnotowano także 16 zgonów spowodowanych COVID-19. Tego samego dnia, w Palestynie wykryto tylko 254 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i żadnego zgonu. Różnica jest drastyczna!

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Należy sprawdzić oficjalne dane dotyczące podawanych szczepień w obu państwach. Na czwartek 12 sierpnia, Izrael podał łącznie ponad 6 mln dawek szczepionki przeciw COVID-19. Stanowi to ok. 60 proc. populacji państwa. W pełni zaszczepionych jest 5,5 mln mieszkańców Izraela.

W Palestynie akcja szczepień przebiega zupełnie inaczej. Na dzień dzisiejszy, podano tam łącznie 615 tys. dawek szczepionki przeciw COVID-19. Stanowi to 13,1 proc. populacji państwa. W pełni zaszczepionych jest niecałe 430 tys. Palestyńczyków.

Wyniki badań Johns Hopkins Univeristy powinny dać do myślenia całej polskiej administracji rządowej, która coraz nachalniej promuje szczepienia. Jeśli rządowi eksperci tak lubią powoływać się na ekspertyzy naukowe, to powinni wziąć pod uwagę również badania amerykańskich naukowców. Drastyczny wzrost zachorowań na COVID-19 w miejscach, gdzie ponad połowa populacji jest w pełni zaszczepiona każe nam wątpić w skuteczność “cudownych” preparatów i włożyć między bajki mity o “odporności zbiorowej” uzyskanej dzięki szczepionkom.

Na koniec można dodać tylko jedno. Cytując klasyka: “I kto tu jest szurem?”

worldometers.info ourworldindata.org

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY