Totalny odlot OKO.press. Antysemita, który ratuje Żydów? Dla lewaków to logiczne

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mózg wybucha mem

Mózg wybucha mem / fot. You Tube/ Matthew Marchincin

Oko. press, znane ze skrajnie lewicowego i antykulturowego usposobienia po raz kolejny dokonało samozaorania.

We własnym artykule, twórcy portalu w jednym zdaniu użyli dwóch wyrażeń, które się wzajemnie wykluczają. Powodem, jak można się domyślić, jest chęć pozostania maksymalnie poprawnym politycznie. Z jednej strony autor artykułu chce napiętnować patriotyczną działalność Kossak-Szczuckiej, ale równocześnie czuje się w obowiązku podkreślenia wagi ratowania Żydów z Holocaustu. Totalny bełkot i odlot OKO.press zauważył oraz udostępnił na swoim Twitterze poseł Konfederacji.

Krystian Kamiński nie krył swojego zażenowania oraz rozbawienia kolejną wpadką lewackiej szczujni rodem prosto od George’a Sorosa.

“Pisarka-antysemitka, która w czasie wojny ratowała Żydów. Scharakteryzowali pisarkę słowem, któremu póżniejsza część zdania zaprzecza… oko press i wszystko jasne” – napisał na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Artykuł idealnie obnaża braki podstawowej logiki w “rozumowaniu” lewicy. Całkiem nieświadomie, działacze lewicowych mediów dokonali tzw. samozaorania. Portal, o którym mowa, jest doskonałym przykładem na słynne twierdzenie, że “wystarczy dać im mówić, a pogrążą się sami.” Całkowity odlot antyintelektualny OKO.press nie jest niczym nowym dla lewaków. Cała postmodernistyczna, neo-marksistowska ideologia zbudowana jest na praniu ludzkich mózgów wypaczając z nich logikę i rozsądek. Efekty widać nazbyt wyraźnie.

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY