Wrocław: Obywatele zatrzymali pedofila. Miał koszulkę “Jeb*ać PIS”. Umówił się z 12-latką

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pedofil we Wrocławiu

Pedofil we Wrocławiu / Fot. twitter

Do obywatelskiego zatrzymania doszło we wrocławskim parku. 45-letni mężczyzna umówił się przez internet na spotkanie z 12-letnią dziewczynką. Mieszkańca Krotoszyna przekazano w ręce policji.
  • Do zatrzymania 45-letniego mieszkańca Krotoszyna doszło w sobotę. Mężczyzna umówił się przez internet na spotkanie z 12-letnią dziewczynką.
  • Na koszulce pedofila zatrzymanego we Wrocławiu widniał wulgarny napis znany z antyrządowych manifestacji.
  • Obywatelskiego zatrzymania dokonali członkowie organizacji Child Guard Unit Poland. Jej celem jest „zwalczanie procederu pedofilii w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu”.
  • Zobacz także: Sondaż. Polacy negatywnie oceniają podwyżki dla polityków

Do tego zdarzenia doszło w sobotę. Członkowie organizacji Child Guard Unit Poland dokonali obywatelskiego zatrzymania 45-letniego mężczyzny, który umówił się z dzieckiem. Pedofil został zatrzymany we Wrocławiu.

Pedofil zatrzymany we Wrocławiu przekazany w ręce policji

Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych pokazano też rozmowę z 45-latkiem, który próbował tłumaczyć się ze swojego postępowania.

Mężczyzna sam przyznał, że umówił się z dziewczynką, która wielokrotnie pisała mu, że ma 12 lat. Pytany, co chciał osiągnąć mówi, że nie wie i nie zdawał sobie sprawy z tego, jak spotkanie przebiegnie. Pedofil zatrzymany we Wrocławiu miał na koszulce nawiązanie do wulgarnego hasła używanego na manifestacjach środowisk nieprzychylnych rządowi.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

“To moja pierwsza taka wycieczka” – przyznał.

Dalej mówił, że w sieci rozmawiał też z innymi dziećmi (pięcioma albo sześcioma). Na nagraniu widać, że mężczyzna przyniósł na spotkanie małego pluszowego misia, który miał być prezentem dla dziewczynki. Mężczyźni, którzy zatrzymali 45-latka mówią też, że znają treść wiadomości wysyłanych do dziecka; mężczyzna miał też wysyłać nagie zdjęcia.

W filmie wielokrotnie słychać jego błagania o niezgłaszaniu tego do służb. Po jakimś czasie na profilu pojawił się niespełna minutowy film, gdzie członkowie CGUP mówią, że razem z mężczyzną udają się na komendę policji. Oczywiście na nagraniu nie widać mężczyzny, a jedynie jego sylwetkę od szyi w dół, jednak przez moment widoczny był kawałek twarzy. Internauci szybko wytropili jego profil w internecie i w ostrych słowach skomentowali jego zachowanie.

tvp.info krotoszyn.naszemiasto.pl

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY