Wstrząsające wideo. Bójka na środku jezdni w Katowicach. Dziewczyna ginie pod kołami autobusu [+WIDEO]

Dodano   13
  LoadingDodaj do ulubionych!

19-latka zginęła pod kołami autobusu

31-letni kierowca autobusu, który w sobotę rano śmiertelnie potrącił 19-latkę w centrum Katowic, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Do tego dramatycznego wypadku doszło w sobotę (31 lipca) przed godziną 6 nieopodal przejścia dla pieszych u zbiegu ulic Mickiewicza i Stawowej w ścisłym centrum Katowic. To miejsce o dużym nasileniu ruchu pieszego, w pobliżu dużych galerii handlowych i dworca kolejowego.

Kierujący nim 31-latek odjechała z miejsca zdarzenia i został zatrzymany dopiero w zajezdni. Wiadomo, że był trzeźwy. Jak zawsze w podobnych przypadkach pobrano mu krew do badań laboratoryjnych pod kątem środków odurzających.

Zginęła pod kołami autobusu

19-letnia dziewczyna zginęła pod kołami autobusu miejskiego w ścisłym centrum Katowic. Kierowca był trzeźwy. Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci. Dlaczego kierowca ruszył widząc tłum ludzi przed sobą?

Wcześniej mówiło się o nieszczęśliwym wypadku, jednak to nagranie rzuca nowe światło na poranną tragedię. Widać na nim grupę młodych osób prowadzących bójkę na pasie ruchu ulicy Mickiewicza. Nadjeżdżający autobus miejski używa sygnałów dźwiękowych, zwalnia i zatrzymuje się, a chwilę później znów rusza. Nastolatka znajduje się pod kołami pojazdu, a jeden z mężczyzn jest przez kilka metrów popychany przez jadący autobus; pozostali uczestnicy bójki uciekają na boki. Autobus odjechał w dalszą drogę. Policja ujawnia, że 31-latek został już zatrzymany. W niedzielę ma zostać doprowadzony do prokuratury.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Jak poinformowała podkom. Żyłka z KWP w Katowicach, nagranie jest znane policji i zostało zabezpieczone jako materiał dowodowy. Policjanci wyjaśniają, dlaczego kierowca ruszył, mając przed sobą grupę osób.

PAP / SE

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY