Justyna Socha spaliła sprzęgło. Teraz prosi o pieniądze. Internauci byli bezlitośni

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Justyna Socha

Justyna Socha / fot. wrealu24

Przewodnicząca "STOP NOP" Justyna Socha zamieściła w piątek informację o kosztownej awarii swojego pojazdu. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie zwróciła się o dobrowolne wsparcie finansowe w tej sprawie. "Jeśli uważasz, że moja praca jest ważna, możesz mnie wesprzeć" - napisała.

Liderka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach “STOP NOP” Justyna Socha podzieliła się na swoim profilu na Facebooku informacją o zepsutym sprzęgle w samochodzie.

Koszty naprawy okazały się dosyć spore, w związku z czym postanowiła zwrócić się o pomoc finansową do osób, dla których jej działania związane z szerzeniem informacji o potencjalnych zagrożeniach ze strony szczepionek są istotne. W opublikowanym poście zamieściła również dane do przelewu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Internauci bezlitośni

Internauci szeroko komentowali prośbę o pieniądze Sochy. Oto niektóre z nich.

Justyna Socha, prezes stowarzyszenia STOP NOP postanowiła zorganizować zbiórkę na WYMIANĘ SPRZĘGŁA. Zagulska i Staśko mogą jej buty myć w palmie pierwszeństwa co do organizacji zbiórek – napisał Patryk Sykut.

Ta Justyna Socha to w sumie taka Zagulska też działaczka tylko po przeciwległej ścianie … przekaz równie atrakcyjny to takie kolekcjonerki … jeleni – skomentował Gierej.

Nie wiem co się dzieje z społeczeństwem. Wszystkich nagle naszła ochota na zrzutki bo sprzęgło, laptop czy nie wiadomo co. Jeszcze kilka lat temu takiej osobie by się powiedziało: “DO ROBOTY!”. Mam wrażenie że te czasy przeszły już do historii, niestety – napisał Zawadzki.

twitter.com / wp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY