Skandaliczne praktyki podczas zajęć z edukacji seksualnej! Interweniują władze

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Smutne dziecko

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Władze w Austrii wszczęły właśnie postepowanie w sprawie jednej z wiedeńskich szkół, w której przeprowadzano kontrowersyjne lekcje edukacji seksualnej. Podczas zajęć uczniowie w wieku sześciu lat byli uczeni, jak dotykać seksualnie lalkę.
  • Informację o szokujących praktykach w jednej z wiedeńskich szkół donosi dziennik „Kronen Zeitung”. Gazeta informuje, że nauczycielka edukacji seksualnej w jednej z wiedeńskich szkół użyła lalki, aby wyjaśnić kilkuletnim dzieciom „jak przebiega seks”.
  • Uczniowie mieli od sześciu do dziesięciu lat. Nauczycielka tłumaczyła, że chciała w ten sposób „uświadomić” dzieci w zakresie edukacji seksualnej.
  • Skandaliczne zajęcia mają dramatyczny wpływ na młodych ludzi. Rodzice wypisują dzieci ze szkół, w których prowadzone są tego typu zajęcia.
  • Zobacz także: Szczepionki podawane do nosa? Eksperci uważają, że to dobry pomysł

O szokujących zajęciach w wiedeńskiej szkole donosi dziennik „Kronen Zeitung”. Nauczycielka edukacji seksualnej w jednej z wiedeńskich szkół użyła lalki, aby wyjaśnić kilkuletnim dzieciom „jak przebiega seks”. Oprócz tego zachęcała je do używania na niej rąk i palców. Dodatkowo tłumaczyła również, że „muszą używać prezerwatyw, jeśli nie chcą mieć dzieci”. Praktyki zajęć edukacji seksualnej w szkołach stają się coraz częstszym zjawiskiem na Zachodzie.

Uczniowie mieli od sześciu do dziesięciu lat. Nauczycielka tłumaczyła, że chciała w ten sposób „uświadomić” dzieci w zakresie edukacji seksualnej. Nie przyszło jej jednak do głowy, że dzieci są zbyt młode.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Jeden z chłopców otrzymał polecenie zdjęcia ubrania z lalki. Odmówił, ale nauczycielka próbowała go zmusić. Rodzice chłopca wypisali go ze szkoły, mówiąc, że był „przytłoczony” po zajęciach i zaczął dotykać swoją siostrę.

„Nigdy wcześniej nie widzieliśmy naszego syna w takim stanie, był całkowicie przytłoczony”

– powiedzieli anonimowo rodzice.

Kilka dni po tych lekcjach przyszedł do nas kolega z klasy, żeby się pobawić. Jak wiele razy wcześniej, chłopiec bawił się również z naszą dziesięcioletnią córką. Tym razem nagle chciał ściągnąć jej spodnie

– dodali.

Władze prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu. Austriackie Ministerstwo Edukacji powoła komisję, która ukróci tego typu praktyki zajęć edukacji seksualnej. Zespół austriackich pedagogów ustali, kto będzie mógł prowadzić zajęcia z edukacji seksualnej w szkołach.

o2.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY