Marsz Powstania Warszawskiego 2021. Organizatorzy zapraszają wszystkich patriotów

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz Powstania Warszawskiego 2021

Marsz Powstania Warszawskiego 2021 / fot. Facebook/ Roty Marszu Niepodległości

Marsz Powstania Warszawskiego rozpocznie się tradycyjnie o godz. 17:00 na Rondzie Romana Dmowskiego w centrum Warszawy. To już dziesiąty raz, kiedy polscy patrioci uczczą pamięć bohaterów walczących z niemieckim okupantem.

W tym roku obchodzimy 77. rocznicę największego zrywu zbrojnego w czasie drugiej wojny światowej. 1 sierpnia z Ronda im. Romana Dmowskiego na Plac Krasińskich przejdzie Marsz Powstania Warszawskiego.

Naszym zadaniem jest upamiętnić bohaterską i tragiczną walkę umęczonego niemieckim zniewoleniem miasta. Celem zgromadzenia jest przypomnienie bohaterstwa powstańców w walce z totalitaryzmem niemieckim oraz wspólnego poświęcenia się w walce o niepodległą Ojczyznę. Data 1 sierpnia to dzień ważny nie tylko dla mieszkańców Warszawy, ale również wszystkich polskich patriotów.

Pragniemy godnie uczcić bohaterstwo powstańców Warszawy. W tym roku to już X Marsz Powstania Warszawskiego. Bądźmy razem o godz. 17:00 na Rondzie im. Romana Dmowskiego. Zachęcamy do przynoszenia na wydarzenie biało-czerwonych flag.


W tym roku idziemy z Ronda im. Dmowskiego na Plac Krasińskich. Po Marszu na odbędzie się wystąpienie słowno-muzyczne Norberta “Smoły” Smolińskiego.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące Marszu Powstania Warszawskiego znajdują się na wydarzeniu na Facebooku. Zachęcamy również to śledzenia profili Rot Marszu Niepodległości, Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości” oraz Mediów Narodowych.

Link do wydarzenia: Marsz Powstania Warszawskiego 2021

Link do zbiórki mającej na celu wsparcie finansowe organizacji marszu: Zbiórka

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY