Dziś losowanie w loterii szczepionkowej. Do wygrania pieniądze i hulajnogi

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Hulajnogi elektryczne

hulajnogi elektryczne / fot. Ɱ Wikimedia Commons

W drugim losowaniu nagród dla osób zaszczepionych do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Wziąć udział w loterii mogą osoby zarejestrowane od 12 do 18 lipca.
  • Startuje druga tura loterii dla zaszczepionych. Wziąć w niej udział mogą osoby, które zarejestrowały się miedzy 12, a 18 lipca.
  • Do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Jak podaje organizator, nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego.
  • Zwycięzcy losowania dostaną wiadomości SMS z dalszą instrukcją postępowania w celu odbioru nagrody.
  • Zobacz także: Ta ostatnia niedziela, czyli co nam odebrano [OPINIA]

Pierwszy raz takie nagrody można było wygrać 14 lipca. Teraz podobne losowania będą się odbywać co tydzień aż do końca września. Informacja o wygranej zostanie przekazana telefonicznie. Losowanie loterii szczepionkowej jest elementem rządowej akcji szczepień mającym na celu nakłonienie Polaków do przyjęcia preparatu przeciw COVID-19.

Oprócz nagród tygodniowych, w loterii są także nagrody natychmiastowe, miesięczne oraz nagroda finałowa.

Losowanie w ramach loterii szczepionkowej

Co 500. osoba biorąca udział w loterii wygra 200 zł, a co 2000. grający – 500 zł. Z kolei podczas każdego z 3 losowań miesięcznych można wygrać dwie wygrane w wysokości 100 000 zł oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk). Losowanie finałowe odbędzie się 6 października. Uczestnicy loterii zagrają wówczas o dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także o dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Jak informował Totalizator Sportowy (TS), zwycięzcy nagród codziennych (natychmiastowych) są o tym informowani przez organizatora, czyli TS – wiadomością SMS. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii otrzymują SMS bezpośrednio z PKO BP. Będzie on zawierał kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu; wygraną można podjąć z bankomatów banku lub odebrać w każdej jego placówce.

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu wyśle do laureatów SMS, w którym zwycięzcy otrzymają link do formularza z oświadczeniem niezbędnym do przekazania nagrody. Ponadto wyniki losowań można znaleźć na stronie internetowej loterii.

businessinsider.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY