Postępowa lewica odlatuje! “Chęć posiadania własnych dzieci to element rasizmu”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Facepalm

Facepalm / fot. flickr.com

W wywiadzie dla portalu Hellozdrowie.pl, Mateusz Kozielecki omawia tzw. antynatalizm, a więc bezdzietność z wyboru. Zdaniem rozmówcy serwisu internetowego, posiadanie dzieci to element rasizmu, nacjonalizmu oraz militaryzmu. Postępowa lewica brnie w kolejne odmęty coraz dalej posuniętego absurdu.

Zobacz także: Warszawa: IPN odnalazł kolejne szczątki Żołnierzy Wyklętych [+WIDEO]

Mateusz Kozielecki w wywiadzie z Katarzyną Zawolik przyznał, że nie jest antynatalistą, lecz popiera on podejmowanie świadomej decyzji o braku posiadania potomstwa. Jak wynika z rozmowy, antynatalizm uważa , że płodzenie potomstwa jest niedopuszczalne i wszyscy, niezależnie od kontekstu – powinni z tego zrezygnować. Jest to coraz powszechniejszy nurt w kręgach “postępowej” lewicy, która wiąże posiadanie dzieci głównie z różnego rodzaju problemami i niedogodnościami. Postępowa lewica odlatuje coraz bardziej w swoich teoriach. Kilka z nich wygłosił rzeczony Kozielecki, który na co dzień zajmuje się lewackim aktywizmem.

“Antynatalizm przedostał się w jakimś stopniu do mainstreamu za pośrednictwem filmów i seriali. Jeden z ciekawszych – ‘True Detective’, gdzie jeden z bohaterów mówi o tym, że może najbardziej honorową rzeczą dla całego gatunku ludzkiego byłoby zatrzymanie rozmnażania i pójście, rękę w rękę, w kierunku wymarcia” – powiedział w temacie antynatalizmu aktywista.

Chęć posiadania dzieci to rasizm? Postępowa lewica odlatuje coraz dalej

Według niego zachęty do posiadania dzieci i zakładania rodzin to element faszyzmu. Takich słów użył w wywiadzie z portalem. Dodaje, że jest to również rasizm, nacjonalizm i pochwała systemu kapitalistycznego.

“Chęć posiadania własnych dzieci, tych biologicznych, to jest jakiś element rasizmu, trochę nacjonalizmu, a trochę ma to charakter przygotowywania się do wojny w bardzo pierwotnej formie. Róbmy dzieci, a te dzieci będą pracować na nasze emerytury i tak dalej.” – mówi.

“Posiadanie dzieci jest korzystne dla kapitalizmu, bo tak trzyma się społeczeństwo pod kontrolą. Bo ktoś, kto ma dzieci, pracę na etat i kredyt, nie wyjdzie na ulice, żeby protestować. Bo ma za dużo do stracenia.” – dodaje aktywista.

Postępowa lewica odlatuje coraz dalej w swoich pseudonaukowych, antychrześcijańskich i antyludzkich teoriach. Na przykładzie kilku wypowiedzi można zauważyć postępującą degenerację moralną i naukową większości absolwentów kierunków humanistycznych państwowych uczelni.

Teorie wygłoszone w wywiadzie przez Mateusza Kozieleckiego wystarczą, aby zmasakrować “postępową lewicę”. Dzieje się dokładnie tak samo, jak w przypadku Jasia Kapeli. Stosując taktykę “wystarczy dać im mówić” skutecznie można ośmieszyć obecnych przedstawicieli neo-marksistowskiej, lewackiej struktury komunistycznej. Jeśli zacytowane w tym krótkim wpisie słowa wydają się niewiarygodne, odsyłamy do całości tekstu w imię zasady, o której właśnie wspomniałem.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY