Dr Hałat: Szczepionki na dzieciach to już nie tylko eksperyment, ale zbrodnia [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Zbigniew Hałat.

Dr Zbigniew Hałat. / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Szczepienie na COVID to projekt polityczny, a nie medyczny - powiedział na antenie Mediów Narodowych dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, były wiceminister zdrowia.

W wywiadzie dla Jana Bodakowskiego dr Zbigniew Hałat, na antenie Mediów Narodowych, stwierdził, że zbrodnią jest poddanie dzieci eksperymentom medycznym takim jak wstrzykiwanie mutagenu zwanego szczepionką na COVID-19. Znany epidemiolog stwierdził, że preparaty medyczne na dzieci działają inaczej niż na dorosłych i mogą wywoływać uszkodzenia po wielu latach. Skutkiem takich eksperymentów mogą być uszkodzenia organów na całe życie. Tak zwane szczepionki mogą doprowadzić do bezpłodności. Eksperyment zwany szczepieniami na covid może doprowadzić do masowej bezpłodności i być eksterminacja naszego narodu.

Globalna zbrodnia

Zdaniem dr. Hałata tak zwane szczepienie na COVID to projekt polityczny, a nie medyczny, wynikający z tego, że światowe finanse się załamały, a globalne elity chcą doprowadzić do masowej eksterminacji ludzi zwanej depopulacją. By do tego doprowadzić, zamordowano już 5 prezydentów z Afryki, by zmusić innych przywódców do udziału w globalnej zbrodni.

Dr Hałat jest zaszokowany tym, że dziś przymusza się ludzi do udziału w eksperymentach medycznych i indoktrynuje się dzieci, by poddawały się takim śmiertelnie groźnym dla nich eksperymentom.

Pogarda dla prawa medycznego

W opinii dr. Hałata masowy eksperyment z tak zwanymi szczepionkami na covid nie jest realizowany zgodnie z zasadami przeprowadzania eksperymentów. Nie ma komisji bioetycznej, więc jest to bezprawny eksperymentach, promowany przez opłacone media. Uczestnicy eksperymentu nie są informowani o zagrożeniach i nie dostają wynagrodzenia jak w normalnej. Dla znanego epidemiologa wstrzykiwanie tak zwanej szczepionki na covid to nie eksperyment, tylko zbrodnia – bo to preparat niesprawdzony i niebezpieczny.

Zdaniem dr Hałata powodem przypisywania wielu zmarłym zgonu na covid są zyski, jakie mają z tego procederu szpitale. W opinii epidemiologa polityka PiS doprowadziła do zgonów nadmiarowych 150.000 Polaków, można to udowodnić, badając historie pacjentów. Co bardziej szokujące lekarze są prześladowani za udzielanie pomocy chorym.

Według dr Hałata mamy do czynienia z piętrowym kłamstwem, przypisywanie zgonów na covid osobom chorym na inne choroby, które zmarły, bo rząd odebrał Polakom dostęp do opieki zdrowotnej.

Zbigniew Hałat

Jak można dowiedzieć się z Wikipedii „Zbigniew Hałat studia lekarskie ukończył w 1974. Po studiach wyjechał do Afryki, gdzie zajmował się zwalczaniem ciężkich i występujących masowo epidemii chorób tropikalnych, zakażeń, a także zatruć. W latach 80. był konsultantem ds. epidemiologii rządu w Kenii (w Afryce Wschodniej). Po powrocie do kraju poświęcił się zapobieganiu AIDS podczas działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu. W pierwszej połowie lat 90. pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia i głównego inspektora sanitarnego. Jest autorem felietonów pt. „Spróbuj pomyśleć” w Radiu Maryja oraz publicystą Telewizji Trwam. Sprzeciwia się GMO.

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY