Szczepienia w parafiach. Abp Jędraszewski wydał zgodę

Dodano   19  
  Loading
Szczepionka przeciw COVID-19

Szczepionka przeciw COVID-19. / Fot. pixabay

W niedzielę w sześciu parafiach na Podhalu i Orawie, gdzie odsetek osób zaszczepionych jest najniższy w Polsce, staną mobilne punkty szczepień. To efekt współpracy województwa małopolskiego z archidiecezją krakowską.

Cztery gminy z południa województwa małopolskiego mają poziom wyszczepialności przeciw COVID-19 niższy niż 15%. To skłoniło władze województwa do zwrócenia się o pomoc Kościoła katolickiego. Arcybiskup Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, wyraził zgodę na inicjatywę szczepień w parafiach.

Bardzo dziękuję Księdzu Arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu, który wyraził zgodę na promocję akcji szczepieniowych w parafiach. Głos w kwestii szczepień autorytetów społecznych, duchowych czy sportowych jest niezwykle istotny. Tę specjalną akcję organizujemy z myślą o gminach, w których jest najniższy poziom szczepień

– powiedział wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Chodzi o sześć parafii. Mobilne punkty szczepień staną w:

  • parafii św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej 583,
  • parafii Przenajświętszej Trójcy w Czarnym Dunajcu – Rynek 34,
  • parafii św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach – ul. Kościelna 1,
  • parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu – ul Jana Pawła II 202,
  • parafii św. Anny w Zębie (gmina Poronin) – ul. św. Anny 1/3,
  • parafii Najświętszego Serca Pan Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej – ul. Kościuszki 11.

W każdym punkcie będzie 300 szczepionek jednodawkowego preparatu Johnson&Johnson. Ośrodki rozpoczną swoją pracę wraz z pierwszymi Mszami Świętymi w sześciu kościołach na Podhalu. Będą otwarte od 7.30 do 15.30.

Zobacz także: Coraz więcej Polaków jest podsłuchiwanych. Zobacz czy jesteś na celowniku służb

podhale24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Maciej
Gość
Maciej
15 lipca 2021 17:39

Maryjo Królowo Polski módl się za nami i chroń swój naród, który sam idzie na zatracenie.

Kamil
Gość
Kamil
15 lipca 2021 17:58
Reply to  Maciej

z Bogiem

Marcin
Gość
Marcin
16 lipca 2021 09:23
Reply to  Maciej

Biblijna Maria nie jest królową Polski. Biblijna Maria uznała Jezusa Chrystusa za swojego Zbawiciela. Ludzie, którzy modlą się do innych ludzi (Maria była człowiekiem) idą na zatracenie. Polecam Pismo Święte! Tylko Jezus Chrystus może Cię uratować od grzechu! Pochwycenie Kościoła zbliża się wielkimi krokami. Czytaj Pismo Święte.

adam
Gość
adam
15 lipca 2021 18:20

Nie leczymy ale szczepimy.Czemu biskupi i ksieza nie pomagali jak przestano przyjmowac ludzi do Szpitali.Ludzie umierali na rozne choroby i jakos Kler tym sie nieprzejmowl.Zaden biskup,ksiadz nie pytal-DLACZEGO

Aga
Gość
Aga
15 lipca 2021 19:45

Skoro odsetek szczepień jest tam mały to wierzę, że Ci mądrzy ludzie dalej zachowają bystrość umysłu i intuicyjną ostrożność. Brawo Górale ! Życzyć należaloby innym tak roztropnego podejścia. Stanowiska arcybiskupa nie będę komentować, bo właśnie przez takie zachowanie duchownych wyższego szczebla Kościół bardzo traci w oczach wiernych. Coraz bardziej daje się dostrzec celowość takiego działania hierarchów kościelnych, którzy za to odpowiedzą przed samym Bogiem. Na szczęście cześć Polaków rozróżnia wiarę w Boga od ułomności Kościoła. Przyszły czasy, że każdy z nas indywidualnie musi dokonać wyboru po której staje stronie Boga i dobra czy zła.

Helena
Gość
Helena
15 lipca 2021 19:45

To woła o … ratunek! Ten rodzaj złych duchów wypędza się modlitwą i postem!

lorka
Gość
lorka
15 lipca 2021 19:53

Zdurniała do reszty ta eminencja czy jak mu tam

Theodore John K.
Gość
Theodore John K.
15 lipca 2021 20:36

Towarzysz Jędraszewski namawia do przyjmowania preparatu z ludzkich płodów (J&J)??? Co takiego komuchy mają na purpurowych, że skaczą jak tresowane pieski?

Iwona
Gość
Iwona
15 lipca 2021 22:56

Hańba, rozpoczną wraz z Mszami świętymi?
Hańba!!! Nie dajcie się ludzie, to zaraz wszędzie tak będą balamucić, diabelstwo

Iwona
Gość
Iwona
15 lipca 2021 22:57

Maryjo matko nasza i Królowo, bądź z nami w każdy czas, wspieraj i ratuj nas

Marcin
Gość
Marcin
16 lipca 2021 09:25
Reply to  Iwona

Biblijna Maria nie jest królową Polski. Biblijna Maria uznała Jezusa Chrystusa za swojego Zbawiciela. Ludzie, którzy modlą się do innych ludzi (Maria była człowiekiem) idą na zatracenie. Polecam Pismo Święte! Tylko Jezus Chrystus może Cię uratować od grzechu! Pochwycenie Kościoła zbliża się wielkimi krokami. Czytaj Pismo Święte.

Aga
Gość
Aga
16 lipca 2021 09:09

Pszczoły nie tracą czasu na przekonywanie much, że miód jest lepszy od gówna. Nie trać czasu na przekonywanie innych. Dziś jest dostęp do internetu wiec wystarczą tylko chęci aby poszukać niezależnych opinii, innych niż te które propagują media głównego ścieku. Oni niech się szczepią i w niepokoju czekają na skutki. Ty dbaj o siebie i żyj w zdrowiu i spokoju. Oni niech bezmyślnie wierzą rządzącym. Ty zachowaj dziecięcą nieufność bo za nią stoi instynkt przetrwania, zawsze go słuchaj.

A dla ciekawych świata i znających angielski proponuje wykład neurobiologa dr Charlesa Morgan wygłoszony dla wojskowych w Akademii West Point w Stanach w 2018 na temat możliwości wykorzystania szczepionek mRNA w wojskowości.
MWI Video: Dr. Charles Morgan on Neurobiology and War – Modern War Institute
https://mwi.usma.edu/mwi-video-dr-charles-morgan-neurobiology-war/

P.S. Nie kwestionuje wirusa bo on jest, oczywiście sztucznie “podrasowy” ale w przypadku zakażenia i objawów trzeba go od razu zniszczyć lekami a nie wysyłać na kwarantanne bez leków, dając mu możliwość nieograniczonego zwiększenia swojego “terytorium”. To tak jakbyśmy osobie chorej na malarie kazali zdrowiec nie podając leków co skutkuje śmiercią lub wyjściem z choroby za cenę stałej utraty zdrowia. Kwestionuje szczepionki mRNA i wywołaną sztucznie psychozę aby je móc podać jak największej liczbie ludzkości.

Edyta
Gość
Edyta
16 lipca 2021 13:20

Ci za zdrajca! Hańba i wstyd !

Oko
Gość
Oko
16 lipca 2021 18:54

Ludzie nie szczepia sie nie dlatego ze nie maja dostepu do szczepionki tylko dla tego ze sraja na propagande srovidowa. I tak sie nie szczepie

Kotek
Gość
Kotek
17 lipca 2021 10:37

Magnetyczni?? O empirycznym badaniu w Luxemburgu!
Amar Goudjil postanowił zbadać 200 osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu. Połowa z nich miała być zaszczepiona zgodnie z zaleceniami rządu, podczas gdy druga połowa to ci, którzy zdecydowali się chronić swoje DNA przed trwałą zmianą chemiczną.
Każda z tych dwóch grup miała następnie zostać podzielona według schematu połowa kobiet i polowa mężczyzn, a wszystkie z nich miały być uważane za „aktywnych” w przeciwieństwie do „nieaktywnych” pod względem stylu życia.
Lokalizacja badania miała miejsce w centrum handlowym Belle-Étoile i na trasie d’Arlon w Strassen. Ze względów praktycznych wszyscy ankietowani musieli nosić koszulki z krótkim rękawem lub bez rękawów, aby w pełni przetestować magnetyzm.
Goudjil przedstawił wprowadzenie, wyjaśnił cel badania i przeprowadził anonimowe badanie statystyczne wśród osób zaszczepionych w porównaniu z osobami, które nie zostały zaszczepione.
podarował każdemu uczestnikowi magnes do przyciśnięcia do skóry. Uczestnicy zostali również poproszeni o umieszczenie testera pola elektrycznego i magnetycznego na ramionach w celu przetestowania pól elektrycznych.
Ostatecznie, z różnych powodów, Goudjil przeprowadził wywiady i testy tylko 30 zaszczepionych i 30 nieszczepionych osób, z 15 kobietami i 15 mężczyznami w każdej z grup. Mimo to wyniki były niezaprzeczalnie jasne: wstrzyknięcie powoduje silny magnetyzm.
„W grupie nieszczepionych, spośród 30 ankietowanych osób, liczba osób wykazujących atrakcyjność magnesu wynosiła 0 (zero)” – wyjaśniają wyniki badania.
„Z drugiej strony w zaszczepionej grupie 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało atrakcyjność magnesu. Oznacza to, że magnes bez trudu przylgnął do ich skóry”.
Badanie wykazało dalej, że z tych samych 29 osób, 22 miało magnes przyklejony tylko do jednego ramienia, czyli tego, w którym im wstrzyknięto. Co ciekawe, te 22 osoby otrzymały tylko jeden zastrzyk szczepionki Wuhan Flu.
Pozostałe siedem osób z tej samej grupy miało magnes przyklejony do obu ramion.
Odkrycia potwierdzają trwające spekulacje, że zastrzyki z „Fauci Flu „ zawierają substancję zwaną „Magneto”, która ma podróżować do mózgu i tam się osadzać, umożliwiając zewnętrzną kontrolę z zewnętrznego źródła.
Pomyśl na przykład o kontroli umysłu poprzez wieże 5G lub magnetyczny system operacyjny lub dysk twardy, na który można „przesłać” medyczne „oprogramowanie” poprzez przyszłe zastrzyki rządowe.
Niestety, wiele osób, które otrzymują te zastrzyki, nie ma o tym pojęcia. Jedna z kobiet, która wzięła udział w ankiecie, naprawdę rozpłakała się po tym, jak zobaczyła, co zrobił magnes, wyjaśniając Goudjilowi, że nawet nie chciała otrzymać zastrzyków, ale została do tego zmuszona przez swojego pracodawcę.
„Podczas wymian ludzie wyraźnie wyrażają swoje zaniepokojenie, mówiąc później, że są brani jako zakładnicy”, zauważył Goudjil, wyjaśniając, że ostatecznie zakończył badanie wcześniej, ponieważ nie był w stanie „radzić sobie z bezradnością ludzi, których twarze skamieniały kiedy zdają sobie sprawę, że wstrzyknięto im substancję, o której nic nie wiedzą”.
„Wielu przyznaje, że nie wyrażali zgody na wszczykiwanie im tego i że nigdy nie podano racjonalnych wyjaśnień, nawet jeśli tylko z punktu widzenia stosunku korzyści do ryzyka. Po namyśle i dyskusji opisują ten czyn jako: „błąd, szaleństwo, luka, rozwiązanie, a nawet szantaż”.

Kotek
Gość
Kotek
17 lipca 2021 10:38
Reply to  Kotek
Kotek
Gość
Kotek
17 lipca 2021 10:46

Nie jestem naukowcem ale może ktoś z państwa jest?? Czy (w świetle poniższego artykułu o doświadczeniu z magnesem w Lxemburgu) gdyby osoby zaszczepione nosiły na stałe magnezy które skupiałyby te nanocząstki w jednym miejscu (jeżeli?) to w ten sposób nie krążyły by w organaizmie osadzając się i niszcząc organy wewnętrzne oraz uniemożliwiając kontrolę przez żródła zewnętrznne???

Tylko Jezus
Gość
Tylko Jezus
17 lipca 2021 21:46

Ślepi przewodnicy ślepych… inaczej nie da się określić takich duszpasterzy… BÓG odda każdemu według jego czynów.. Wybacz im Ojcze, bo nie wiedzą co czynią

Last edited 2 miesięcy temu by Tylko Jezus
AntySzczepan
Gość
AntySzczepan
18 lipca 2021 00:14

Autopsja mózgu zmarłego po szczepionce na covid. Chętny ktoś, aby obejrzeć? Ostrzegam, że kroją mózg na pół. W środku wyjedzona część plus duża zakrzepy. link na film https://t.me/qpolska/47938

POLECAMY