Konrad Piasecki w oparach absurdu! Chce segregacji ludzi: “Czas iść drogą Francji”

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konrad Piasecki

Konrad Piasecki / fot. flickr.com

Dziennikarz TVN 24 wypowiedział się publicznie na temat progresu akcji szczepień w Polsce. Jego zdaniem idzie ona zdecydowanie zbyt wolno, więc należy wprowadzić totalitarne metody zastosowane przez prezydenta Macrona we Francji.

Zobacz także: Von der Leyen zadowolona. “Dobre spotkanie z polskim premierem”

Dziennikarz komentuje niezadowalający go wynik akcji szczepień na swoim Twitterze. Piasecki w oparach absurdu wyraża stwierdzenie, że należy “pójść drogą Francji”.

A czym jest ta wymieniona przez prezentera TVN “droga Francji”? To nic innego jak preludium w postępowym koncercie narastającego totalitaryzmu społeczeństw świata.

Francja wprowadza obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19 dla medyków i pracowników placówek opiekuńczych od 15 sierpnia. Rząd dał im czas na pełne zaszczepienie do 15 września. Kto się nie podporządkuje, nie wejdzie do pracy i nie dostanie pensji.

Od sierpnia we Francji rozpocznie się także segregacja sanitarna. Miejsca takie jak kawiarnie, restauracje, centra handlowe, przejazdy koleją i placówki medyczne będą dostępne we Francji tylko dla osób z certyfikatem sanitarnym. Certyfikat potwierdza pełne zaszczepienie, odporność po przechorowaniu Covid-19 lub negatywny wynik testu. Te same ograniczenia mają dotyczyć placówek kulturalnych i miejsc rozrywki. Wcześniej, bo od 21 lipca, wszystkich niezaszczepionych podróżnych czeka we Francji przymusowa izolacja.

Piasecki w oparach absurdu, które sam tworzy

W tym miejscu pozwolę sobie na odrobinę publicystyki dziennikarskiej. Zaznaczam to otwarcie, gdyż widząc totalniackie zapędy Pana Piaseckiego warto nadmienić ten fakt ze zwykłej ostrożności procesowej. Bo przypomnijmy, że wolne media, tak jak wolne sądy są tylko dla wybranych.

Tego właśnie chce lewacki mainstream dziennikarstwa w Polsce. Nie ograniczają się oni tylko do postów na Twitterze. Prowadzą deziformację dotyczącą koronawirusa za pośrednictwem swoich stacji. Dyskredytują wszelkie przejawy wątpliwości i kontestacji podawanych informacji. Wyrzucają z anteny osoby mające odwagę zadawać trudne pytania lub nie zapraszają medyków posiadających inne zdanie niż “oficjalna linia” propagandowa. Aktywnie legendują ekspertów powtarzających coraz ostrzejszą retorykę w kwestii zwalczania COVID-19. Przykładem jest promocja “jedynych słusznych” autorytetów medycznych, którzy zastraszają ludzi postulując segregację sanitarną lub odszkodowania wypłacane zaszczepionym.

W końcu, dziennikarze takich mediów stoją na równi odpowiedzialności z pseudo-autorytetami medialnymi oraz rządzącymi za dziesiątki, a nawet setki tysięcy nadprogramowych zgonów spowodowanych zamknięciem służby zdrowia w zeszłym roku. Konrad Piasecki widocznie znajduje się nadal w oparach absurdu wytworzonego przez media głównego nurtu. Ba! on sam te opary tworzy.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY