Protest niezależnych lekarzy. Sprzeciwiają się szczepieniu dzieci. Dr Hałat: “Nie eksperymentujcie na naszych dzieciach”

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
dr Zbigniew Hałat

dr Zbigniew Hałat

W poniedziałek na warszawskiej patelni grupa niezależnych naukowców oraz aktywiści antylockdownowi protestowali przeciwko szczepieniu dzieci. Relacjonowaliśmy wydarzenie na żywo na naszym kanale YouTube.

Od 16.00 do 18.00 w palącym słońcu, na Patelni (placyku przed wejściem do stacji Centrum warszawskiego metra) odbył się publiczny panel „Ratujmy nasze dzieci”. Panel zorganizowały takie organizacje jak: Warszawski Bunt, Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Grupa C19, STOP NOP, Inicjatywa Społeczna Stop Covid19.

W panelu wystąpili:

– dr Zbigniew Hałat były wiceminister zdrowia i były Główny Inspektor Sanitarny

– prof. Mirosław Piotrowski – koordynator C19, eurodeputowany

– prof. zw. dr hab. Ryszard Zajączkowski pracownik naukowo-dydaktyczny KUL

– dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska – neurolog

– Justyna Socha – prezez Stowarzyszenia STOP NOP

– dr Katarzyna Ratkowska – lekarz psychiatra

– mec. Arkadiusz Tetela

– mec. Michał Czarmecki

– Katarzyna Roca -muzyk z USA

Po panelu przeprowadziliśmy wywiady z dr Katarzyną Ratkowska, profesorem Mirosławem Piotrowskim, i dr Zbigniewem Hałatem.

Z doniesień medialnych wynika, że w ramach walki z pandemii (całkowicie sprzecznie z Konstytucją, która jednoznacznie stwierdza w artykule 39, że „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody) mamy być przymusowo szczepieni na covid przez felczerów (którymi będą mogli być też cudzoziemcy – co jest klasycznym pomysłem, bo najemnicy z zagranicy nie powinni znać języka tubylców, których prześladują). Mamy być szczepieni nieprzebadanymi szczepionkami, a władza i opozycja zagwarantowała, że za negatywne skutki takich szczepionek korporacje międzynarodowe je produkujące nie będą ponosiły odpowiedzialności.

Z doświadczeń innych krajów wiemy, że takie programy szczepień kończyły się masową sterylizacją, spadkiem odporności albo masowymi porodami upośledzonych dzieci – co zresztą wpisywałoby się w postulaty aborcji eugenicznej. Agresywne kreowanie popytu na aborcje polega bowiem na kreacji uszkodzonych płodów do likwidacji (czy to poprzez np. szczepienia, czy in vitro). Problem przymusowych szczepień ma dotyczyć całej populacji Polski czy jak można szacować 38 milionów osób.

Podobnie pozbawiona sensu polityka lockdownu i kwarantanny dotyczy milionów Polaków. Likwidowanie dużego obszaru polskiej gospodarki to nie tylko tragedia milionów Polaków, którzy stracili źródło utrzymania, ale też niższe wpływy do budżetu, czyli brak kasy między innymi na leczenie. Problem ten też dotyczy całej populacji – a większość mediów o nim milczy, bo liczy się zarobek korporacji farmaceutycznych, które przez media muszą zastraszyć całą Polskę, by skutecznie sprzedać swoje nieprzebadane szczepionki.

Dr Hałat i niezależni lekarze protestują: „Ratujmy nasze dzieci” NA ŻYWO część 2

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY