Kapela znów się ośmieszył. Stanowski obnażył hipokryzję lewicowego “poety”. Poszło o subskrypcje DoRzeczy

Dodano   0
  Loading
Jaś Kapela

Jaś Kapela / Fot. You Tube/ Kanał Sportowy

Jaś Kapela po raz kolejny ośmiesza lewicę i obnaża hipokryzję tych środowisk. Twórca "Krytyki Politycznej" na swoim koncie na Twitterze pyta znajomych, kto z nich posiada subskrypcję portalu "Do Rzeczy". Kapela nie chce wspierać portalu twórców konserwatywnej gazety, jednocześnie domagając się ściągania haraczu z każdego obywatela w postaci opłaty reprograficznej.

Kapela ośmiesza lewicę od dawna. Po jego ostatnich występach w Kanale Sportowym lub u Maliny Błańskiej trudno spodziewać się od Jasia jakiejkolwiek konstruktywnej wypowiedzi. Na swoim Twitterze napisał prośbę o pomoc w przeczytaniu felietonu Tomasza Rowińskiego z “Do Rzeczy”. Samozwańczy poeta nie chce płacić za subskrypcję portalu.

“Ktoś ma dostęp do @DoRzeczy_pl i podeśle mi skrina? Przecież nie wykupię abobamentu, żeby przeczytać, co za bzdury o mnie piszą ;p” – pisze Kapela.

Kapela po raz kolejny ośmiesza lewicę

Wpis Kapeli perfekcyjnie podsumował w komentarzu Krzysztof Stanowski, który za pośrednictwem “Hejt Parku” wypromował postać Jasia Kapeli. Stanowski obnażył hipokryzję “poety”, który nie chce płacić za korzystanie z czyjejś własności intelektualnej jednocześnie domagając się od innych ludzi opłat za bycie wystawionym na jego wątpliwej jakości twórczość. W sumie jest o wiele gorzej, opłata reprograficzna, którą promuje Kapela, zakłada pobór dodatkowego podatku przy zakupie wszelkiej maści sprzętu elektronicznego. Kupujący będą musieli płacić podatek na artystów, których nie chcą oglądać czy słuchać.

Stanowski skomentował wpis Kapeli w następujący sposób.

“To byłaby kradzież czyjejś pracy. Musielibyśmy wówczas wymyślić jakiś podatek w formie rekompensaty. Np. 4 procent od koszul flanelowych na rzecz dziennikarzy.” – napisał dziennikarz.

Jaś Kapela po raz kolejny “zabłysnął” w internecie. Może wyznaje on zasadę, w myśl której nie ważne co mówią, byle mówili? Może jest to połączenie tego typu podejścia do prowadzenia swojej kariery z typową dla lewaków niekonsekwencją intelektualną. Lewak zawsze wyciąga ręce po nie swoje pieniądze, ale z własnej kieszeni nigdy nie da nic. Najczęściej dzieje się tak dlatego, że z powodu braku godziwego zajęcia nic w niej nie ma. Jedno jest pewne, po raz kolejny Kapela ośmiesza lewicę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY