Asystent Korwin-Mikkego zmienił zdanie. Zaszczepił się przeciw COVID-19. Internauci komentują

Dodano   17
  LoadingDodaj do ulubionych!
Karol Wilkosz z narzeczoną

Karol Wilkosz z narzeczoną / fot. Twitter

W poniedziałek na Twitterze pojawił się wpis asystenta prezesa Janusza Korwina Mikke- Karola Wilkosza. Na zdjęciu umieszczonym przez niego w mediach społecznościowych widnieje on wraz ze swoją narzeczoną. Oboje zaszczepili się eksperymentalną szczepionką przeciw COVID-19.

Zobacz także: To już oficjalnie. Obostrzenia rządu są nielegalne. Znamy wyrok Sądu Najwyższego: “Zakaz wprowadzony bez należytej podstawy prawnej”

Asystent JKM został zaszczepiony przeciw COVID-19. O ile sam fakt przyjęcia preparatu medycznego jest i powinien być prywatną sprawą każdego człowieka, to dziwi tak szybka zmiana stanowiska Wilkosza w kwestii szczepień. Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec zeszłego roku Wilkosz za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdecydowanie krytykował promowane preparaty. W jednym z grudniowych postów publicznie zdyskredytował badania nad szczepionką i naukę, która za nią stoi.

Po kilu miesiącach asystent JKM zmienił zdanie. Pomimo faktu, że preparat jest ciągle w 3 fazie badań klinicznych i formalnie pozostanie eksperymentem medycznym przynajmniej do końca 2023 roku, to Wilkosz nagle został gorącym zwolennikiem szczepień. Jako zadeklarowany Trumpista i Republikanin rozpoczął zachęcać ludzi do szczepienia się podając za przykład polityków amerykańskich.

Asystent JKM zaszczepiony

I tak powoli dochodzimy do momentu, gdy Karol Wilkosz z przeciwnika szczepień oraz “nauki” przyjął szczepionkę.

Na publicystę oraz jego narzeczoną spadła fala krytyki za tak nagłą zmianę zdania. Niektórzy pytają ironicznie o powrót do normalności po przyjęciu preparatu.

Inni z kolei uważają, że nie ma sensu szczepić się przeciwko chorobie, której umieralność wynosi zaledwie nikłe ułamki procenta.

Sprawa zaszczepienia się Karola Wilkosza jest jego prywatną rzeczą. Jednak należy pamiętać, że osoby składające publicznie deklaracje lub nawołujące swoich zwolenników do określonych zachowań biorą na siebie odpowiedzialność za ich skutki. Czy asystent JKM ma tego świadomość? Co sprawiło tak nagłą zmianę nastawienia Wilkosza do szczepionek? Te pytania pozostają otwarte.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY