Deklaracja Konfederacji promująca program “Polska na nowo”. Posłowie ruszają w trasę po Polsce

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konfederacja deklaruje spełnić postulaty programowe "Polski na nowo"

Konferencja prasowa Konfederacji, gdzie zaprezentowano deklarację posłów / fot. Twitter/Konfederacja

Posłowie Konfederacji zaprezentowali dzisiaj kilka ważnych postulatów, które zamierzają wypełnić. W Deklaracji Konfederacji umieszczono pięć elementów, które zostały zawarte w programie „Polska na nowo”. Liderzy i pozostali działacze Konfederacji od jutra do 7 sierpnia udadzą się w podróż nad polskie morze, góry i pojezierze, aby spotkać się ze swoimi sympatykami i wyborcami.
  • Dzisiaj posłowie oraz działacze Konfederacji zaprezentowali 5 najistotniejszych punktów programu „Polska na nowo”.
  • Prezes Ruchu Narodowego przypomniał o niedzielnej konwencji programowej, na której przedstawiono szereg rozwiązań gospodarczych.
  • Przewodniczący koła poselskiego Konfederacji wspomniał natomiast o drugiej edycji akcji pt. Wakacje z Konfederacją, które wyruszą już od wtorku.
  • Liderzy mają zamiar przez cały miesiąc spotykać się ze swoimi wyborcami i sympatykami, a także oddać się wspólnemu relaksowi nad polskim morzem, jeziorami i w górach.
  • Zobacz także: Konwencja Konfederacji. Zobacz najlepsze momenty na zdjęciach [+GALERIA FOTO]

Po wczorajszej udanej konwencji programowej, politycy Konfederacji przedstawili i podpisali się pod wspólną deklaracją, zawierającej pięć najważniejszych punktów “Polski na nowo”. Wszyscy posłowie tego ugrupowania zadeklarowali w niej walkę o otwarcie polskiej gospodarki, zagwarantowanie opieki zdrowotnej, a także o zachowanie ciągłości stacjonarnego nauczania, walki z paszportami covidowymi oraz zadeklarowali rozprawić się z bezprawnymi działaniami polskiego rządu.

Wczoraj odbyła się świetna konwencja programowa, bardzo energetyczne wydarzenie, w którym zaprezentowaliśmy nasze priorytety. Mówiliśmy o tym z jakim przesłaniem jedziemy w Polskę m.in. o bonie oświatowym i zdrowotnym, o mieszkaniowym koncie oszczędnościowym, mówiliśmy jak walczyć z szalejącymi cenami oraz jakie podatki będziemy obniżać i jak je likwidować

– przypomniał lider Ruchu Narodowego, Robert Winnicki.

Przez najbliższy miesiąc liderzy Konfederacji udadzą się w trasę nad polskie morze, góry, a także nad popularnie jeziora na Warmii i Mazurach. Finał trasy Wakacji z Konfederacją zaplanowany jest na 7 sierpnia w Warszawie.

Jest to idealne połączenie. Z jednej strony jako liderzy możemy wypełniać swoje obowiązki, spotykać się z wyborcami, sympatykami, a z drugiej strony możemy odpocząć na plaży, nad jeziorem, czy w górach. Frekwencja jaka była w zeszłym roku pokazała, że to także świetny pomysł z punktu widzenia sympatyków.

– objaśnił zamierzenia Wakacji z Konfederacją Jakub Kulesza z partii KORWiN.

Pierwsze spotkanie z liderami Konfederacji nad polskim morzem odbędzie się już jutro 6 lipca w Świnoujściu. Natomiast w kolejnych dniach politycy spotkają się ze swoimi sympatykami w Międzyzdrojach (7 lipca), Rewalu (8 lipca), Kołobrzegu (9 lipca), Mielnie (10 lipca) i Ustce (11 lipca).

Konfederacja, Facebook

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY