SZALEŃSTWO! Przeszedł 18 operacji by wyglądać jak Koreańczyk: “Nie jestem już Anglikiem”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Oli London

Oli London / Fot. You Tube/ Oli London

Pewien Anglik udostępnił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie. Wzbudziło ono wiele kontrowersji, gdyż pokazuje wygląd człowieka po 18 operacjach plastycznych. Fotografia oraz jej opis symbolizuje upadek moralny i intelektualny.

Wpis na swoim Twitterze podał Kacper Kita, który przełożył na język polski najważniejsze informacje z oryginału wiadomości związanej z Anglikiem. Ukazuje ona kryzys cywilizacji łacińskiej na jednym zdjęciu.

Anglik przeszedł 18 operacji tylko po to, aby upodobnić się do swojego koreańskiego idola. Człowiek ze zdjęcia odrzuca swoją przynależność narodową, rasową i płciową. Paradoksalnie za tak daleko idące zamiany w wyglądzie i tożsamości angielskiego influencera skrytykowały skrajnie lewicowe środowiska. Nie uznają one tzw. “transrasowości”, którą wyznaje osoba na zdjęciu. Za pomocą operacji plastycznych próbowała bowiem uczynić z siebie Azjatę. Niektóre środowiska skrajnej lewicy uznają takie działania za przejaw rasizmu, gdyż metamorfoza influencera oparta jest o stereotypy związane z wyglądem konkretnej rasy.

Kryzys cywilizacji

Zjawisko to komentuje dalej w swoich wypowiedziach publicysta Mediów Narodowych.

Kita w swoich postach na Twitterze pokazał kryzys cywilizacji łacińskiej oraz poruszył upadek konserwatywnych wartości. Jego zdaniem człowiek dzisiejszych czasów próbuje przejąć rolę Boga. To właśnie Bóg tworząc człowieka zdecydował jak ma on wyglądać i kim ma być. Z powodu kryzysu wiary, zanikania tradycyjnych, katolickich wartości człowiek w XXI wieku próbuje sam “być Bogiem” i poprawiać to, co On w sposób doskonały uczynił. Nigdy nie doprowadzi to jednak ludzkości do prawdziwego szczęścia, ani nie da zaspokojenia wszystkich potrzeb materialnych oraz duchowych. Narcystycznemu człowiekowi naszych czasów potrzeba pokory, tej o której pisze Kita na swoim Twitterze. Potrzeba nam pokory Chrystusa i spoglądania na krzyż w tych ciężkich dla wszystkich chrześcijan czasach.

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY