LGBT nie takie tolerancyjne? Starszy sprzedawca-imigrant skatowany na Paradzie Równości! “Myślałem, że umrę”

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Brutalnie pobity sprzedawca hot-dogów

Brutalnie pobity sprzedawca hot-dogów / Fot. Twitter

Egipski imigrant został skatowany na Paradzie Równości w Washington Square Park w ten weekend.

Starszy sprzedawca-imigrant skatowany na Paradzie Równości

65-letni egipski imigrant został skatowany na Paradzie Równości. Mężczyzna przyznaje że myślał, że umrze. Sytuacja miała miejsce w Washington Square Park w miniony weekend. Nader Hassaneen miał pomagać przyjacielowi swojego syna sprzedawać hot-dogi. Został napadnięty i pobity przez paradujących za rzekome “nienawistne oszczerstwo”. Nader utrzymuje, że nigdy nie powiedział niczego, co mogłoby obrazić uczestników.

Nigdy bym tego nie zrobił. Nie mam z nimi problemu, wiem, że to była ich parada. To był ich dzień. Wyszli, żeby się dobrze bawić

– powiedział później mediom

Nie chciał zawiesić tęczowej flagi

Nader wyjaśnił, co rzeczywiście się zdarzyło. Gdy przechodził przez park, jedna z kobiet idących w marszu zerwała amerykańską flagę z jego wózka. Kobieta zarządała, by zamiast niej zawiesił tęczową flagę. Nader nie zgodził się, tak, jak i jego przyjaciel. Rozzłoszczona uczestniczka Parady zaczęła rzucać w niego ostrym sosem z wózka. Wówczas miała zacząć się przemoc.

Uczestnicy Parady Równości skatowali starszego mężczyznę w parku. Pozostawili go na ziemi, bez pomocy. Nader miał zakrwawioną twarz, uszkodzoną wargę i liczne rany głowy. Jego wózek z jedzeniem został zdewastowany.

Mam złamany nos. Mówią, że mogę potrzebować operacji. Kiedy zobaczyłem krew w mojej czapce i krwawiłem z nosa, pomyślałem, że wykrwawię się na śmierć

– wspomina uliczny sprzedawca

Skatowany na Paradzie Równości Egipcjanin przyznaje, że “boi się”, gdy wiele osób odwiedza go jednocześnie. Za spowodowanie zamieszek na Paradzie aresztowano dotychczas 8 osób. Żaden uczestnik odpowiedzialny za brutalne pobicie Nadera nie został jeszcze ujęty.

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY