Nagi mężczyzna terroryzuje SPA! Obsługa nie widzi w tym żadnego problemu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nagi mężczyzna straszył małe dziewczynki w SPA

Recepcjonista z kontrowersyjnego WI SPA / fot. Facebook/@Real Lexit

Do bardzo skandalicznej sytuacji doszło w kalifornijskim ośrodku piękności w Los Angeles. Nagi mężczyzna za przyzwoleniem obsługi WI SPA straszył kobiety oraz małe dziewczynki. Oburzona klientka domagała się bezskutecznie wykluczenia mężczyzny ze strefy przeznaczonej dla kobiet.

Nagi mężczyzna wśród małych dziewczynek!

Do sieci wyciekło nagranie z jednego ze SPA ulokowanego w Los Angeles na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Oburzona klientka podjęła próbę interwencji w recepcji salonu, po tym jak w strefie przeznaczonej dla pań, doszło do skandalicznego incydentu z udziałem nagiego mężczyzny. Kobieta bezskutecznie domagała się wyprowadzenia klienta z ośrodka.

Co za orientacja seksualna? Widziałam f**ta! Tam są inne kobiety, są dziewczynki, które czują się bardzo zgorszone, a wy nic z tym nie zrobiliście! Absolutnie nic, wręcz stajecie po jego stronie!

– wykrzykiwała zbulwersowana kobieta do obsługi SPA.

Pracownik firmy odpowiedział, że mężczyzna indentyfikuje się jako kobieta i nie łamie w ten sposób prawa. Należy zaznaczyć, że do ośrodka przychodzą nie tylko kobiety, lecz również małe dziewczynki, które z obrzydzeniem patrzyły na nagiego mężczyznę.

Chcecie powiedzieć, że to w porządku, gdy nagi mężczyzna wchodzi do żeńskiej sekcji i pokazuje kobietom, dziewczynkom swojego penisa?

– kontynuowała klientka.

W pewnym momencie do dyskusji włącza się inny mężczyzna, znajdujący się w recepcji kalifornijskiego salonu piękności. Pobyt nagiego mężczyzny w SPA pełnym kobiet i dziewczynek, argumentował tym, że klient jest osobą transpłciową.

Nie ma „transpłciowa”. On ma f**ta! I macha nim na wierzchu! Jako kobieta mam prawo czuć się komfortowo, bez obnażającego się mężczyzny obok siebie. Ma penisa, jak ty!

– podkreśliła zniesmaczona całą sytuacją kobieta.

Jak wynika z wpisów na facebookowej stronie ośrodka, jej oburzenie podziela wiele osób, które zauważają, że takie podejście stanowi zachętę dla ekshibicjonistów. Piszą też, że administrator strony Wi SPA „szybko usuwa” komentarze zawierające powyższe nagranie.

tvp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY