Hipokryzja mainstreamowych mediów. Nie chcą nagrywać posłów bez maseczek… ale tylko z Konfederacji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Hipokryzja dziennikarzy wytknięta przez internautów.

Hipokryzja dziennikarzy wytknięta przez internautów. / Fot. Twitter

Internauci wytknęli hipokryzję dziennikarzom głównych mediów. Obecni w Sejmie pracownicy od kilku miesięcy nie chcą nagrywać konferencji polityków Konfederacji. Tłumaczą to brakiem maseczek u posłów z tej formacji. Tymczasem, gdy na konferencji bez maseczek pojawiła się trójka posłów odchodzących z PiS, otoczył ich tłum dziennikarzy.
  • Czy tylko politycy wybrani z listy Konfederacji zarażają koronawirusem?
  • Zdjęcie przedstawiające tłum polskich dziennikarzy oblegających trójkę posłów bez maseczek, wzbudziło kontrowersje i żywiołowe dyskusje w internecie.
  • Zobacz także: Winnicki: Nie można negować zmian klimatycznych

Jakiś czas temu obecni w Sejmie dziennikarze, operatorzy kamer i dźwiękowcy postanowili zaprotestować przeciw niezakładaniu maseczek przez polityków Konfederacji. Od kilku miesięcy konferencje polityków tego środowiska pokazywane są głównie przez profile Konfederacji w mediach społecznościowych.

Można się zastanowić, czy przed koronawirusem największe media skrupulatniej relacjonowały działalność Konfederacji, czy też omijały to środowisko szerokim łukiem. Czy przypadkiem brak maseczek nie jest tylko wygodnym pretekstem. Wydarzenia ostatniego tygodnia dały argumenty w ręce zwolenników takiej tezy.

Jeden z internautów umieścił w mediach społecznościowych wpis z dwoma zdjęciami. Na jednym jest przedstawiona konferencja polityków Konfederacji. Przemawiają bez maseczek. Wokół nich nie ma prawie nikogo. Na drugim zdjęciu jest przedstawiona konferencja trójki posłów, którzy w ostatnich dniach odeszli z PiS. Także przemawiają bez maseczek. Otacza ich tłum dziennikarzy.

Internauta skomentował: “To mówicie, że “dziennikarze z wolnych mediów” bojkotują konferencje KONFEDERACJI, bo ci nie noszą masek a oni boją się o swoje zdrowie…”. Czy tylko politycy wybrani z listy Konfederacji zarażają koronawirusem?

Zobacz także: Nowa funkcja abp Głodzia. “Każe mówić do siebie: Ekscelencjo sołtysie”

twitter.com, polsatnews.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY