Burza po oświadczeniu Izraela ws. reprywatyzacji. Ostre komentarze internautów

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!

Oświadczenie ambasady Izraela / fot. pixabay.com

Ambasada Izraela w Polsce wydała oświadczenie w sprawie zmian w Kodeksu Postępowania Administracyjnego. Chodzi o reprywatyzację i tzw. mienie bezspadkowe. Internauci nie kryją oburzenia.

W czwartek późnym wieczorem ambasada Izraela w Polsce wydała oświadczenie w sprawie zmian w Kodeksu Postępowania Administracyjnego. Nowelizacja prawa może doprowadzić do sytuacji, że Żydzi nie będą mogli ubiegać się o tzw. majątki bezspadkowe. Izrael jest bardzo zaniepokojony i wydał nerwowe oświadczenie, a internauci szybko zareagowali.

Burza po oświadczeniu Izraela ws. reprywatyzacji

Oto niektóre komentarze.

Pamiętam jak mój dziadek opowiadał mi jak ŻYDOWSKI KOLABORANT łamał mu palce w obozie pracy. Ciekawi mnie kiedy Żydzi zaczną wypłacać nam odszkodowania za kolaborację z KAŻDYM wrogiem. Pewnie nigdy…

– skomentował Oliwer Pochwa, częsty gość Mediów Narodowych w cyklu Jakuba Zgierskiego.

Chyba ktoś tu się urwała z choinki. Jeśli teraz Sejm najjaśniejszej nie uchwali tej ustawy to możemy równie dobrze rozwiązać państwo. To bardzo dobra ustawa, zamykająca na zawsze wstydliwą karetę dzisiaj reprywatyzacji. Trzeba ustawę po prostu przegłosować przez aklamację.

– skomentował Łukasz Jankowski z radia Wnet.

Here we go again. Zapowiadałem, że temat wróci po wyborach w Polsce oraz zmianie w Białym Domu. I wraca.

– napisał Kacper Kita, publicysta portalu MediaNarodowe.com i nlad.pl

Zapowiada się konflikt Polski z Izraelem. Dawno nie było. O mieniu zagrabionym Żydom przez nazistów i ich kolaborantów (to chyba do nas).

– napisał Marcin Dobski, dziennikarz Salon24.

Mnie zafascynowało zdanie o „nazistach i ich kolaborantach”. Jakiej narodowości i kim byli „naziści”? Polska – poza nielicznymi indywidualnymi przypadkami – nie kolaborowała z „nazistami”, należała również do ofiar „nazistów” wraz z polskimi obywatelami wyznania mojżeszowego.

– tak skomentował sprawę Rafał Dudkiewicz z Polskiego Radia.

Coś wam podpowiem! Napiszcie do nazistów, żeby oddali zagrabione mienie. Tylko musicie to zrobić w oryginalnym języku nazistowskimi…

– odpisał ambasadzie Jacek Wrona.

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY