3-letnia dziewczynka zmarła w męczarniach. Ojciec oskarżony. Miał zatruć jej płatki śniadaniowe

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zmarła, czarnoskóra dziewczynka

Zmarła, czarnoskóra dziewczynka / Fot. Facebook

3-letnia dziewczynka z Totonto zmarła po ciężkim zatruciu. Oskarżony w związku ze sprawą został jej ojciec, który miał zatruć jej płatki śniadaniowe.

Francis Ngugi, 45-latek mieszkający w Toronto został oskarżony o spowodowanie śmierci córki. 3-letnia dziewczynka zmarła w wyniku ciężkiego zatrucia. Dziewczynka odeszła po tym, jak zjadła miskę zatrutych płatków zbożowych. Wraz z nią, płatki miała zjeść również inna dziewczynka. Bernice Wamala niestety nie przeżyła tragicznego posiłku. Przewieziona do szpitala, zmarła.

Maurine Mirembe, matka Wamali, powiedziała CTV News Toronto, że jej córka nocowała w innym mieszkaniu w chwili tragedii. Matkę wezwano następnego ranka. Dziewczynka wymiotowała po śniadaniu.

Kiedy weszłam na górę, znalazłam Bernice leżącą na krześle. Była taka słaba, a kiedy sprawdziłam jej usta, były szare. Nawet ścisnęłam jej środkowy palec, żeby zobaczyć, czy krew się porusza, ale nic

– relacjonowała przerażona kobieta

Bernice została przewieziona do szpitala Michaela Garrona. Dziewczynce podano tlen, lecz nie udało jej się uratować. Śledztwo wszczęto 7 marca 2021 r. po śmierci Bernice. Ojciec trzylatki został aresztowany i oskarżony zaniedbanie, które spowodowało śmierć. Oskarżono go także o podanie dzieciom szkodliwej substancji. Śledztwo jest w toku.

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY