Miała być szkoła bez polityki. A dyrektor wywiesił TE plakaty. 9-latka oskarża szkołę: “Jesteście hipokrytami”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
9-latka oskarża szkołę o hipokryzję

9-latka oskarża szkołę o hipokryzję / Fot. YouTube/ screen

9-latka z Minnesoty oskarża swoją szkołę o pogwałcenie polityki placówki plakatami ruchu BLM

9-latka oskarża szkołę o hipokryzję

9-latka z Minnesoty oskarża szkołę o hipokryzję i łamanie własnych zasad. Zgodnie z wewnętrznym prawem, szkoła ma stosować politykę “zera polityki”. Mimo to, placówka rozwiesiła plakaty promujące ruch Black Lives Matter.

Dziewczynka zabrała głos na spotkaniu Rady Szkolnej w Lakeville w stanie Minnesota. Powiedziała, że szkoła odmówiła usunięcia plakatów Black Lives Matter. Podkreśliła, że jej własne zasady nakazują, by „nie było polityki w szkole”. 9-latka zainteresowała się sprawą już 8 czerwca. Wówczas to zgłosiła, że plakaty BLM wiszą na ścianie w jednej z klas. Młoda Amerykanka argumentowała, że ​​wywieszanie tych plakatów naruszało politykę rady szkolnej.

“Spodziewasz się, że ci uwierzę?”

Dziewczynka niezwłocznie poinformowała dyrektora o plakatach, powołując się na spotkanie 25 maja, na którym rada szkoły wprowadziła „zasadę braku polityki”. Poprosiła o ich usunięcie. Dyrektor jednak odmówił. Co więcej, dodał, że to członkowie rady szkolnej stworzyli plakaty. 9-latka podkreśliła, że plakaty w rzeczywistości wspierają ruch “pozbycia się policjantów” oraz “palenia budynków”.

Mam dziewięć lat i wiem o tym. Spodziewasz się, że uwierzę, że nie wiedziałeś, co robiłeś, kiedy robiłeś te plakaty? No dalej!

– mówiła uczennica podstawówki

9-latka oskarża szkołę o kłamstwo. Dodała, że zarząd okłamał ją i że była nimi„zawiedziona”.

Nie możesz nawet przestrzegać własnych zasad. Jeśli masz zamiar to zrobić, dlaczego przestrzegamy zasad, które uważamy za nieodpowiednie lub śmieszne? W takim razie nie przestrzegam już twojej zasady dotyczącej maski!

– skwitowała dziewczynka

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY