Niecodzienna promocja w barze. Darmowe piwo dla zaszczepionych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Fotografia przedstawiająca drewniany bar

Fotografia przedstawiająca drewniany bar / fot. Canva/Valeria Boltneva

Bar Craft Beers zdecydował się na wystawienie niezwykłej oferty swoim klientom. Za zaszczepienie się przeciwko koronawirusa mogą otrzymać w zamian damowe piwo. Promocja w barze obowiązuje wyłącznie osoby, które okażą certyfikat szczepień. Warunkiem jest wówczas odczekanie trzech dni na odebraniem darmowego alkoholu.
  • W barze IBU Craft Beers istnieje niecodzienna oferta promocyjna dla osób zaszczepionych na koronawirusa i posiadających dowód przeprowadzanego zabiegu
  • Po okazaniu barmanowi certyfikatu szczepień dowolnym preparatem, klient otrzyma darmowe piwo
  • Na podobne oferty może się zdecydować o wiele więcej przedsiębiorców, którzy chcą takimi promocjami wymusić na rządzie powstrzymanie się przed ponownym lockdownem
  • Zobacz także: Reżim sanitarny tylko dla “plebsu”? Kamala Harris zaprosiła 24 “gościnie”

Promocja w barze za przyjęcie szczepionki

Bar IBU Craft Beers wyszedł do swoich klientów z niezwykłą ofertą. W zamian za okazanie barmanowi certyfikatu szczepienia na koronawirusa, taka osoba otrzyma darmowe piwo. Niecodzienna promocja w barze ma być gestem podziękowania dla osób zaszczepionych, które teoretycznie mają zagwarantować dalsze funkcjonowanie tych sektorów gospodarczych. Jednakże na pojawiające się doniesienia o ewentualnej czwartej fali zakażeń, polski rząd może jeszcze raz rozważyć zamknięcie barów i restauracji.

Akcja ma zachęcić do szczepień zwłaszcza te nieprzekonane osoby. To jedyna droga, która uchroni nas przed kolejnymi falami pandemii. Akcja potrwa cztery tygodnie, żeby każdy chętny zdążył się zapisać – w tej chwili nie ma problemów z wolnymi terminami.

– powiedział w wywiadzie dla “Gazety Wyborczej”, właściciel baru, Szymon Balunda.

Na prezent mogą liczyć osoby, które zgłoszą się do baru z zaświadczeniem o szczepieniu równo trzy dni po otrzymaniu pierwszej lub drugiej dawki.

Nie jest to jednak jedyna taka akcja promocyjna w Polsce. Na podobny krok zdecydowali się właściciele sieci restauracji Orzo. Tam, klient po okazaniu certyfikatu dowolnego szczepienia na koronawirusa drinka na koszt lokalu.

Niewykluczone, że w gastronomii pojawi się więcej takich okazji. Przedsiębiorcy pod presją rządu, chcą uzyskać jak największe przychody, aby odbudować swój kapitał po wielu miesiącach zamknięcia swoich lokali i mało rentownej usługi z dowozem posiłków. Zachodzi bowiem obawa, że po wakacjach może dość do kolejnego zamknięcia gospodarki.

Zainteresowanie uczestnictwem w Narodowym Programie Szczepień jest niższe, niż miał nadzieję rząd. Do czerwca 2021 na zabieg zgłosiło się lub zarejestrowało 50 procent dorosłych Polaków. Odporność zbiorową uda się osiągnąć, gdy przeciwciała na SARS-CoV-2 będzie posiadać 70-80 procent populacji. Wraz z grupą ozdrowieńców niewykluczone, że uda się ten próg osiągnąć.

radiozet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY