Kobieta na smyczy? Nie milkną echa ostatniej Parady Równości. Ordo Iuris zbada sprawę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kobieta na smyczy podczas tegorocznej Parady Równości

Klęcząca kobieta w przebraniu psa na Paradzie Równości 2021 w Warszawie / fot. Twitter

Podczas tegorocznej Parady Równości w Warszawie doszło do kilku ekscesów. Jednym z takich niecodziennych zdarzeń jest fotografia, na której kobieta na smyczy klęczy przed mężczyzną w sukni ślubnej. W mediach społecznościowych wywiązała się z tego powodu szeroka dyskusja. Prawnicy z Ordo Iuris mają zbadać sprawę pod kątem uprzedmiotowiania kobiety i narażenie dziecka na traumę.
  • W sobotę, pomimo podnoszonych przez lewicę głosów o niebezpieczeństwie spotykania się w dużym gronie osób w czasie epidemii, odbyła się tzw. Parada Równości
  • W mediach społecznościowych nie milkną echa z kontrowersyjnego zgromadzenia osób LGBT popartego przez sam warszawski ratusz
  • Ordo Iuris zbada sprawę zdjęcia z manifestacji, gdzie kobieta w masce psa trzymana jest na smyczy przez prawdopodobnie jej partnera, a całej sytuacji przygląda się kilkuletnie dziecko
  • Zobacz także: Szokujące zachowanie podczas Parady Równości

Kobieta zniżona do rangi psa

Nie milkną echa ostatniej Parady Równości w Warszawie zorganizowanej przez środowiska LGBT oraz posiadającej ogromne wsparcie ze strony stołecznego ratusza. W mediach społecznościowych trwa gorąca dyskusja nad zdjęciem ze sobotniej manifestacji. Widać na nim jak kobieta w masce psa jest przypiętą do szyi obrożę na smyczy, trzymanej przez mężczyznę. Kobieta trzymając emblemat jednego z członów LGBT, uklękła na kolanach, przed innym mężczyzną parodiującym w sukni ślubnej. Całej sytuacji przygląda się niewinne dziecko, które jest prawdopodobnie potomstwem zdeprawowanej pary.

Sprawą potencjalnego uprzedmiotowienia kobiety oraz ewentualnego znęcania się nad dzieckiem zbadają prawnicy z Ordo Iuris.

Zweryfikujemy prawdziwość i okoliczności tego zdjęcia. Uprzedmiotowienie drugiego człowieka – kobiety zamaskowanej i wziętej na smycz – a do tego eksponowanie takich patologicznych zachowań wobec dziecka, zasługuje na pilną interwencję.

– zapowiedział Jerzy Kwaśniewski.

Ekscesy potwierdzają twierdzenia o ideologii LGBT

Twierdzenia o ideologii LGBT mocno nacechowanej politycznie, znajdują swoje potwierdzenia w działaniach warszawskiego ratusza, który brał czynny udział w tegorocznej tzw. Paradzie Równości, w tym sam Prezydent stołecznego miasta, Rafał Trzaskowski. Tezę tą potwierdzają również sami lewicowy aktywiści, stwierdzający wprost rozdmuchanie problemu homoseksualistów do rangi politycznej oraz do subkultury.

Tak Wam przeszkadza określenie “ideologia LGBT” a sami dajecie dowody, że tak jest. To zdjęcie świadczy o tym, że LGBT to nie reprezentacja homoseksualistów i biseksualistów tylko degeneratów. Typ upodobań seksualnych jest tu drugorzędny

– napisał działacz Ruchu Narodowego, Piotr Zduńczyk pod komentarzem Barta Staszewskiego.

Przedmiotem do dyskusji może być również ukryty kontekst wykonanego zdjęcia. Prowokuje ono do rozpoczęcia dyskusji o przyznaniu prawd dla dewiantów spod znaku zoofilii. Na fotografii można doszukać się manifestacji o przyznaniu prawa do małżeństwa pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem. Z ostatecznym wyrokiem należy się jednak wstrzymać do weryfikacji zdarzenia przez prawników z Ordo Iuris, lecz należy wziąć pod uwagę, że w krajach zachodnich postulaty o uznaniu zoofili występuje wśród głównych postulatów lewicowych ugrupowań politycznych.

pch24.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY