Lewak śledził działaczy pro-life. Chciał wyłudzić dane personalne. Został złapany na gorącym uczynku

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!

Lewacki aktywista śledził działaczy pro-life / fot. youtube fundacji Życie i Rodzina

Mężczyzna pojawił się na spotkaniu działaczy pro-life w Warszawie. Jak podaje portal DoRzeczy.pl, jego celem było szpiegowanie działań prawicowej organizacji. Lewicowy aktywista został złapany, a na miejsce wezwana została policja.
  • Lewicowy aktywista został przyłapany na nagrywaniu spotkania działaczy pro-life w warszawskim oddziale Fundacji Życie i Rodzina.
  • Mężczyzna załamał regulamin spotkania oraz dał się rozpoznać jako zwolennik aborcji i ideologii LGBT.
  • Na miejsce została wezwana policja. Lewicowiec został wylegitymowany, a następnie opuścił szkolenie Fundacji.
  • Zobacz także: Japonia: Nie będzie “porozumienia LGBT”. Lewica wściekła!

Informację o złapaniu działacza lewicy na spotkaniu promującym ideę pro-life podała Fundacja Życie i Rodzina. Prowadzi ona od wielu lat kursy dla osób, którym bliska jest ochrona życia poczętego. Podczas sobotniego kursu przeprowadzanego przez tę Fundację w Warszawie doszło do incydentu.

Lewicowy aktywista złapany

Mężczyzna dał się rozpoznać jako zwolennik aborcji oraz LGBT. Przyłapano go na tym, jak nagrywał spotkanie, podczas którego rozmawiano m.in. o problemach chorych niepełnosprawnych dzieci uczestników. Złamał on regulamin spotkania. Prowadzący kurs na początku warsztatów poinformowali uczestników o zakazie nagrywania spotkania. Powodem było poruszanie tam tematów intymnych, w tym danych drażliwych.

Złapany lewicowy aktywista przyznał, że nagrywał spotkanie, jednak zapewnił, że materiał nie wycieknie do mediów.

“[…] na sali pojawił się chłopak, który szpiegował, aby znaleźć “haki” na Fundację. Dzięki czujności prowadzących kurs łatwo został zdekonspirowany jako zwolennik aborcji i ideologii LGBT”

– czytamy na stronie organizacji.

Fundacja informuje również, że w międzyczasie zdekonspirowany aktywista wezwał prawnika z Kampanii Przeciw Homofobii.

” To kuriozalne, najpierw przyszedł nas szpiegować, a potem miał pretensje, że wezwaliśmy policję. Sprawą aktywisty i jego zachowania już zajmuje się nasz zespół prawny”

– powiedziała jedna z trenerek Fundacji Życie i Rodzina Laura Lipińska.

Na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze warszawskiej policji. Organizatorzy poprosili ich, by zabezpieczyli telefon i inne nośniki mężczyzny, ale sprawę udało się załatwić polubownie. Policja wylegitymowała mężczyznę oraz po czym opuścił on spotkanie. Incydent nie przeszkodził reszcie uczestników w dokończeniu kursu.

Działalność Fundacji Życie i Rodzina

Fundacja Życie i Rodzina zajmuje się uświadamianiem społeczeństwa w tematach aborcji oraz ideologii LGBT.

“Wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, żeby pokazywać prawdę o aborcji. Organizujemy kontrmanifestacje do czarnych protestów i marszów równości, gdzie lewicowi działacze zmuszają Polaków do wysłuchiwania kłamstw. Znajdziecie nas wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny – zawsze jesteśmy na pierwszej linii frontu. […] Organizujemy inicjatywy obywatelskie, takie jak #ZatrzymajAborcję, bo chcemy, żeby polskie prawo nie pozwalało na zbrodnie. Na bieżąco wymieniamy się doświadczeniem i nieustannie szkolimy”

– można przeczytać na stronie Fundacji.

dorzeczy.pl, tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY