HIT! Feministki znów się ośmieszają. Ta grafika już krąży po sieci. “To nie jest matka”

Dodano   2  
  Loading

Feministki dodały niewiarygodną grafikę / fot. pixabay

Feministki z organizacji "Dziewuchy dziewuchom" postanowiły kolejny raz same siebie ośmieszyć. Tym razem wrzuciły do sieci infografikę.

Dziewuchy dziewuchom. Szokująca grafika

Infografika przedstawia ciężarną kobietę, do której zostały podpięte dwie adnotacje. Pierwsza z nich wskazuje na ciążę i opisuje, że “to nie jest dziecko, tylko płód”. Druga natomiast odnosi się do kobiety i stwierdza, że to “nie jest matka, a ciężarna osoba”.

Płód to nie dziecko; osoba w ciąży to nie matka. Powtarzamy, bo język kształtuje myślenie, a romantyzowania ciąży prowadzi do stygmatyzacji aborcji. Personifikacja płodu może być nieszkodliwa na poziomie jednostki, ale gdy staje się zbiorowym przeświadczeniem, dochodzi do nadużyć. Dowód? Wyrok trybunału Przyłębskiej

– piszą aktywistki na swojej stronie.

Feministki znów się ośmieszyły

Po upublicznieniu grafiki sieć zalała fala komentarzy.

Życie tych ludzi musi być naprawdę przykre. Sprowadzenie piękna macierzyństwa do procesu bezdusznej ewolucji odczłowieczonej istoty jest wbrew podstawowym wartościom naszej cywilizacji.

– skomentował Marcin Osowski z Młodzieży Wszechpolskiej

Ten kto to napisał, to nie jest osoba myśląca. To idiota.

– skomentowała Alicja Grubba z Konfederacji.

Dziewuchy dziewuchom. Co to jest?

Fundacja Dziewuchy Dziewuchom to jedna z najbardziej rozpoznawalnych profeministycznych organizacji w Polsce, ciesząca się ogromną popularnością po lewej stronie. A przy tym, w przeciwieństwie do większości tego typu profili, są dość niebezpieczną grupą w kontekście szerzenia lewicowej ideologii i spostrzegania świata.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
trackback

[…] Zobacz także: Feministki znów się ośmieszają. Ta grafika już krąży po sieci. “To nie jest matka” […]

Krzysztof Sciepuro
Gość
Krzysztof Sciepuro
19 czerwca 2021 10:43

“Wbrew podstawowym wartosciom naszej cywilizacji” i o to wlasnie im chodzi, zniszczenie wartosci, eliminacja tego co nasze, zburzenie cywilizacji. Wszystko razem i kazde z osobna. i tu nie ma co sie oburzac, czy byc zszokowanym, do smiacia nic tu nie ma( jak mawiala moja nauczycielka) takze. A to dlatego, ze oni naprawde sa coraz blizej osiagniecia celu.

POLECAMY