Zespół Kult o koncertach tylko dla zaszczepionych. Jednoznaczne stanowisko

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

– Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni – oświadczył zespół, którego liderem i wokalistą jest Kazik Staszewski. – Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ – podkreślili muzycy w oświadczeniu.

  • Oświadczenie zespołu Kult o tym, że grupa nie wystąpi w koncertach tylko dla zaszczepionych, wywołało falę komentarzy.
  • BRAWO Panowie! MEGA SZACUN! – płynie z jednej strony. – To już chyba po prostu nie te lata na koncerty – słychać z drugiej.
  • Zobacz także: Francja: Macron przeciwko obowiązkowym szczepieniom

Kult nie weźmie udziału w koncertach, które będą organizowane tylko dla zaszczepionych. Krótkie oświadczenie pojawiło się dzisiaj na facebookowej stronie zespołu.

– Wielki (!) szacunek dla #KULT i Kazika Staszewskiego. Dają przykład, jak należy się zachować – skomentowała posłanka PiS Anna Maria Siarkowska. – BRAWO Kazik! BRAWO Panowie! MEGA SZACUN! Polacy mówią NIE “intelektualnemu naziolstwu”! – napisał z kolei Marcin Rola z telewizji wRealu24. – Kultowe oświadczenie – skwitował natomiast poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.

– Troska o wolności obywatelskie, przestrzeganie prawa i Konstytucji RP. Oczywiste? Z pewnością nie dla polskiej (i nie tylko) klasy politycznej. W zalewie informacji o kolejnych festiwalach i wydarzeniach z segregacją sanitarną – brawa dla zespołu Kult! – można z kolei przeczytać na oficjalnym profilu Konfederacji.

Nie wszyscy jednak przychylnie odnieśli się do oświadczenia zespołu Kult w sprawie koncertów tylko dla zaszczepionych. – Kult to te koncerty na Kanarach chciał organizować? Mijam Kazika regularnie, trzeba przyznać, że zawsze grzecznie w maseczce, ale strasznie się postarzał i ciągnie nogami. To już chyba po prostu nie te lata na koncerty – stwierdziła Renata Acosta.

POLECAMY