Gwiazda discopolo na konwencji kandydata na prezydenta Rzeszowa. “Zabierzcie bliskich i znajomych”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Tłum na koncercie.

Fot. Pixabay

Dziś o 12 ruszy konwencja Marcina Warchoła, jednego z kandydatów w zbliżających się wyborach na prezydenta Rzeszowa. Polityk postanowił zorganizować ją w nietypowy sposób. Jednym z jej elementów będzie koncert zespołu discopolo „Boys”.

  • Przedterminowe wybory prezydenta Rzeszowa zostały zarządzone po rezygnacji prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, do której doszło 10 lutego.
  • Początkowo miały się odbyć 9 maja. Termin jednak przesunięto na 13 czerwca.
  • Kandydaci (Grzegorz Braun, Konrad Fijołek, Ewa Leniart, Marcin Warchoł) dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie mieszkańców Rzeszowa, tym razem pomóc ma w tym zespół discopolo.
  • Zobacz także: Tusk powróci do polskiej polityki? „Nie pozwolę zatopić PO”

– Już w najbliższą sobotę, 5 czerwca, godz. 12:00 serdecznie zapraszam na moją konwencję wyborczą połączoną z koncertem Zespołu BOYS – ogłaszał już od kilku dni Warchoł. – Zabierzcie bliskich i znajomych, spotkajmy się w świetnej atmosferze i przy dobrych rytmach – zachęcał.

Według sondaży, oprócz wspólnego kandydata opozycji, Konrada Fijołka, nikt nie może być pewny wejścia do II tury wyborów na prezydenta Rzeszowa. Wyrównaną walkę toczą ze sobą kandydatka PiS Ewa Leniart, Marcin Warchoł, popierany m.in. przez dotychczasowego prezydenta, Solidarną Polskę i Porozumienie Jarosława Gowina, a także kandydat Konfederacji Grzegorz Braun. Trudno więc się dziwić, że kandydaci chwytają się wszelkich możliwości, a Warchoł zdecydował się ściągnąć do Rzeszowa popularny zespół discopolo.

POLECAMY