Lewicowi bojówkarze zaatakowali dziennikarkę. Trwa zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Agnieszki Borkiewicz

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Atak na dziennikarzy Mediów Narodowych.

/ Fot. Twitter/MediaNarodoweMN

W internecie trwa zbiórka funduszy na aparat słuchowy dla redaktor Mediów Narodowych Agnieszki Borkiewicz. To pokłosie wydarzeń sprzed kilku miesięcy. – Po całym zajściu, w którym nas obrażano, okradziono ze sprzętu, a jedna z lewicowych działaczek użyła megafonu zbliżając go do mojego ucha, ucierpiałam nie tylko z powodów materialnych, ale poniosłam również szkodę na moim zdrowiu – wyjaśniła red. Borkiewicz.

  • Zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Borkiewicz zgromadziła już dosyć dużą kwotę. Cel jednak nie został na razie osiągnięty.
  • Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie ataku na dziennikarzy Mediów Narodowych.
  • Walczymy o wznowienie sprawy, jednak na chwilę obecną sama muszę ponieść koszty nie tylko skutków zdrowotnych, ale również uszkodzenia mojego aparatu słuchowego – podkreśliła red. Borkiewicz.
  • Zobacz także: BLM traci poparcie. Powodem „zamieszki i niepokoje społeczne”

– Zwracam się ze szczególnym apelem o pomoc w pozyskaniu środków na pokrycie kosztów zakupu nowego aparatu słuchowego. Dotychczasowy został zniszczony w trakcie wykonywania mojej służby dziennikarskiej przez lewicowych bojówkarzy – zaapelowała redaktor Mediów Narodowych. Zbiórka na aparat słuchowy dla Agnieszki Borkiewicz to konsekwencja zajść podczas jednego z protestów proaborcyjnych, kiedy nasza ekipa została fizycznie zaatakowana podczas ich relacjonowania.

Dla środowisk lewicowych rzetelne relacjonowanie ich działań jest tak niewygodne, że posuwają się do ataków fizycznych na dziennikarzy. – Zajście zgłosiliśmy na Policji, niestety… otrzymaliśmy pismo z prokuratury o umorzeniu śledztwa. Walczymy o wznowienie sprawy, jednak na chwilę obecną sama muszę ponieść koszty nie tylko skutków zdrowotnych, ale również uszkodzenia mojego aparatu słuchowego – podkreśliła red. Borkiewicz.

Gdzie państwo zawodzi, tam czas na oddolne wsparcie

W chwili, kiedy nie może liczyć na wsparcie ze strony państwa, powołanych do odpowiednich działań organów, zwróciła się do ludzi dobrej woli. Zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Borkiewicz cieszy się sporym zainteresowaniem. – Pani Agnieszko, robi Pani porządną dziennikarską robotę – profesjonalizm, klasa i zaangażowanie dają się odczuć w każdym Pani wywiadzie, za co serdecznie dziękuję. Proszę się nie zniechęcać tym przykrym incydentem, dobro zwycięży:) Wszystkiego najcudowniejszego, z Panem Bogiem:) – napisał jeden z wpłacających. – Życzę zdrowia i kolejnych udanych programów! – stwierdził inny.

Wiele osób decyduje się na wpłatę choćby 10-20 zł. Dzięki licznym, nawet drobnym wpłatom, udało się już zebrać dosyć pokaźną kwotę. Jeszcze nie taką, żeby można było oficjalnie uznać, że zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Borkiewicz zakończyła się sukcesem. Jednak można liczyć, że dobroć serca widzów i czytelników pozwoli na uzbieranie pełnej kwoty.

Zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Agnieszki Borkiewicz – LINK.

POLECAMY