Obrzydliwe słowa Bidena! Rzucał komplementami w stronę dziewczynki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prezydent USA, Joe Biden

Prezydent Joe Biden / Fot. screen

Obecny Prezydent Stanów Zjednoczonych był znany z przeszłości ze swojego nagannego zachowania wobec dzieci. Tym razem obrzydliwe słowa Joe Biden skierował w stronę kilkuletniej dziewczynki jednego z żołnierzy. Stało się to podczas spotkania w amerykańskiej bazie w Joint Base Langley-Eustice w Hampton. Amerykańskiemu przywódcy spodobały się spinki we włosach, a także stwierdził, że wygląda jak licealistka. Sztab Prezydenta zbagatelizował całą sprawę powołując się na sędziwy wiek swojego szefa.

  • Amerykańskie społeczeństwo oraz władze mają w tradycji pielęgnowanie i wychwalanie weteranów wojennych poprzez specjalne uroczystości i wydarzenia, dlatego w poniedziałek obchodzono tam Dzień Pamięci
  • Z tej okazji Joe Biden wizytował w amerykańskiej bazie Joint Base Langley-Eustice w Hampton
  • W trakcie specjalnego przemówienia w kierunku 12-letniej dziewczynki wypowiedział obrzydliwe słowa, sprawiając wśród gości konsternację
  • Pochwalił dziewczynkę za ładne spinki do włosów oraz eleganckie maniery jakie zachowują dorosłe kobiety
  • Główne amerykańskie media nie nagłośniły odpowiednio tej sprawy, bagatelizując po raz kolejny dziwne zachowania lidera Demokratów
  • Zobacz także: Biden spotka się z Putinem. Miejscem debaty będzie Szwajcaria

W poniedziałek Prezydent Stanów Zjednoczonych z okazji Dnia Pamięci wizytował w jednej z amerykańskich baz wojskowych Joint Base Langley-Eustice w Hampton. W ramach podniosłych uroczystości, Joe Biden wygłosił przemówienie do weteranów wojennych oraz pozostałych żołnierzy z tego ośrodka. To właśnie podczas niej padły niewłaściwe sformułowania w kierunku jednej z małych uczestniczek wydarzenia.

Obrzydliwe słowa Bidena

Bezapelacyjnie ponownie na wierzch wyszła niepokojąca skłonność lidera Demokratów do małych dzieci. Podczas przemówienia amerykański przywódca niespodziewanie skierował w ocenie wielu komentatorów obrzydliwe słowa w kierunku kilkuletniej córki obecnej na miejscu Brittany Bean, żony weterana przebywającego obecnie w Afganistanie. W niepokojący sposób odniósł się do urody 12-letniej dziewczynki, a także skomplementował jej postawę.

“Jestem szczególnie zaszczycony, że mogę dzielić scenę z Brittany, Jaredem, Nathanem, Margaret i Catherine. Uwielbiam te spinki we włosach. Rany, spójrzcie na nią, wygląda, jakby miała 19 lat, siedząc tam jak mała dama ze skrzyżowanymi nogami” – powiedział Prezydent USA, wywołują wśród zgromadzonych konsternację.

W przeszłości zdarzało się, że w trakcie publicznych zgromadzeń Biden czule obejmował kobiety, fundował im niespodziewany „masaż” pleców, głaskał, a czasem nawet całował włosy. W trakcie ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej kilka kobiet zaczęło opowiadać w mediach, że nie mogły się bronić, były sparaliżowane ze strachu, wciąż przeżywają traumę.

Post Millenial

POLECAMY