Konfederacja zapowiada ofensywę programową i rusza w Polskę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Politycy Konfederacji na korytarzu Sejmowym

/ Fot. Facebook

4 lipca odbędzie się konwencja programowa Konfederacji w Warszawie, na której zaprezentowany zostanie program Polski po lockdownie. Ma on być odpowiedzią na Nowy Ład PiS. Tuż po konwencji liderzy Konfederacji ruszą w ogólnopolską trasę. Tego dowiedzieliśmy się od polityków tej formacji na konferencji prasowej w Sejmie.

Robert Winnicki: Obóz rządzący ogłosił nowy zestaw slajdów. Ogłosił nowy plan propagandy, który zamierza w Polsce wdrażać. Plan dzielenia Polaków, który zakłada rywalizację między grupami społecznymi. Konfederacja w odpowiedzi na to przygotowuje i przedstawi Polakom ofensywę programową, ofensywę polityczną. Tę ofensywę będziemy dedykowali wszystkim tym Polakom, którzy są zmęczeni dotychczasowym, jałowym podziałem politycznym.

4 lipca – wielka konwencja programowa Konfederacji w Warszawie. Zaprezentujemy na niej program Polski po lockdownie. Zaprezentujemy na niej odpowiedź na nowy wał PiS. A tuż po tej konwencji nasi liderzy ruszają w ogólnopolską trasę, na której będą ten program promować i będą rozmawiać z milionami wyborców. Szczegóły wkrótce. – powiedział Tomasz Grabarczyk, dyrektor biura prasowego Konfederacji.

Link do całości konferencji.

POLECAMY