Nowy format w Mediach Narodowych! Ruszył codzienny Przegląd Faktów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nowy format w Mediach Narodowych

nowy format,program, Media Narodowe, Przegląd Faktów, wiadomości / fot. Media Narodowe

Od poniedziałku na kanale Mediów Narodowych wystartował nowy format w postaci codziennej dawki wiadomości. Przegląd Faktów to przystępny i miły dla zapracowanych ludzi program, gdzie redaktor Karol Plewa przedstawia najważniejsze wydarzenia z Polski i zagranicy. Znajdziemy w nim również najciekawsze wypowiedzi gości Mediów Narodowych.

Wyruszając naprzeciw potrzebom, redakcja Mediów Narodowych wprowadziła do swojej nowy format przedstawiania swoim widzom codziennych wiadomości. Ciężko pracujące osoby, studenci i uczniowie, których pochłania edukacja, a także inni zabiegani codziennymi troskami ludzie mogą liczyć od poniedziałku na wypowiedzi polityków, ekspertów oraz wszelkiej maści ciekawych gości w programie Przegląd Faktów w Mediach Narodowych.

Nowy format budzi zainteresowanie!

W nowym programie na kanale Mediów Narodowych redaktor Karol Plewa prezentuje widzom, najciekawsze wypowiedzi gości z m.in. Tematu Dnia, czy też z Rozmowy Mediów Narodowych. Można także zobaczyć najistotniejsze wiadomości w tym m.in. na temat konfliktu palestyńsko-izraelskiego, o szczepionkach czy innych wydarzeniach oraz wypowiedzi najważniejszych polityków i rządu. Nie brakuje również informacji z poszczególnych regionów Polski.

Zapraszamy codziennie o godzinie 21:30 na codzienny Przegląd Faktów, gdzie prezentowane są najświeższe informacje ze świata nauki, kultury, sztuki, polityki, sportu i problemów społecznych.

Media Narodowe

POLECAMY