Biden i nowa normalność. Maski i plastikowe przegrody dla dzieci w szkole [WIDEO]

Dodano   0  
  Loading

/ Fot. Twitter

Prezydent Biden odwiedził dzieci w wieku szkolnym, siedzące na lekcji. Wszystkie siedziały w maseczkach, za specjalnymi, plastikowymi osłonami.

  • Joe Biden skorzystał z okazji, aby odwiedzić w poniedziałek dzieci w wieku szkolnym w Yorktown w Wirginii
  • Wideo z wizyty w placówce wygląda co najmniej surrealistycznie gdyż dzieci mają na twarzach maseczki, a przed nimi stoją plastikowe osłony
  • Administracja Bidena twierdzi, iż do września szkoły będą mogły zostać ponownie otwarte, o ile wszyscy zostaną zaszczepieni

Jak informuje Post Millennial, prezydent Joe Biden skorzystał z okazji, aby odwiedzić w poniedziałek dzieci w wieku szkolnym w Yorktown w Wirginii. Wideo z wizyty w placówce wygląda co najmniej surrealistycznie. Wszystkie dzieci mają na twarzach maseczki. Dodatkowo, każde dziecko ma przed sobą plastikową przegrodę, mającą dodatkowo “chronić” przed transmisją koronawirusa.

Jak zauważają media, klasa lekcyjna przypomina bardziej “dystopijny koszmar”, niż miejsce do nauki. Prezydent Biden przyjrzał się dokładnie dzieciom, przechadzając się między ławkami. Podczas wizyty jedna z plastikowych przegród runęła. Pierwsza dama ruszyła z pomocą, by naprawić szkodę. Jak donoszą lokalne media, wizytowanie dzieci w klasie było częścią trasy „Getting America Back on Track Tour”, która miała na celu “odwiedzanie szkół i wzmacnianie wysiłków zmierzających do powrotu do uczenia w szkole”.

Doradczyni prezydenta, Anita Dunn przekazała w weekend, iż szkoły powinny zostać otwarte do września, o ile wszyscy zostaną zaszczepieni. Nie wiadomo, czy wówczas maski i plastikowe przegrody znikną na dobre, a dzieci będą mogły uczyć się w spokoju.

Post Millennial

POLECAMY