Antifa napadła na dziecko! “Rzucano kamieniami, butelkami, jajkami” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter

Jak informuje Departament Policji w Seattle, podczas majowego marszu Antifa “popełniła wiele przestępstw i dokonała napaści na małe dziecko”.

  • Antifa zorganizowała w Seattle marsz ulicami miasta w ramach majowego protestu
  • Funkcjonariusze policji aresztowali 14 bojowników Antify, którzy maszerowali w sobotę, popełniając różne przestępstwa, w tym napad na małe dziecko
  • Podczas marszu „demonstranci rzucali w oficerów butelkami, kamieniami, farbą, jajkami wypełnionymi farbą, zwykłymi jajkami i niezidentyfikowanym płynem w plastikowej torbie zapinanej na suwak”
  • Przeczytaj również: Czarnoskóry opiekun zamordował rocznego chłopca. „Zdenerwował się”

Antifa zorganizowała w Seattle marsz ulicami miasta w ramach majowego protestu. Funkcjonariusze policji aresztowali 14 bojowników Antify, którzy maszerowali w sobotę, popełniając różne przestępstwa, w tym napad na małe dziecko. Marsz rozpoczął się o godzinie 14:00, po spotkaniu w Seattle Central College na Capitol Hill. Jest to ta sama okolica, w której BLM zajęło w zeszłym roku teren sześciu bloków mieszkalnych, tworząc Autonomiczną Strefę Capitol Hill (CHAZ).

Antifa miała maszerować Pike Street. Bojownicy byli ubrani na czarno i przeważnie zamaskowani. W okolicy Olive Way doszło do konfrontacji z osobą, która filmowała marsz wraz ze swoim dzieckiem. Grupa napadła na filmującą osobę, nie zważając na dziecko. Incydent zwrócił uwagę policji i zadecydował o jej interwencji. „Ta grupa popełniła wiele przestępstw i niedawno dokonała napaści na małe dziecko. To jest niedopuszczalne zachowanie. Śledzimy tę osobę i kiedy będzie to bezpieczne i wykonalne, osoba ta zostanie zatrzymana” – ogłosił Departament Policji w Seattle za pośrednictwem LRAD. „Szanujemy prawo do wolności słowa, ale zachowania przestępcze nie będą tolerowane”.

Podczas marszu Antifa miała wielokrotnie atakować funkcjonariuszy policji i rzucać w nich butelkami z wodą. Po zmianie kierunku marszu, bojownicy zaczęli ciskać zapalonymi racami. Jedna z nich wylądowała na krzaku, omal nie powodując jego zapalenia się. Ten incydent również doprowadził do licznych aresztowań. “Stamtąd grupa udała się do Cal Anderson Park, dawnej lokalizacji CHAZ. Po przybyciu na Cal Anderson bojownicy Antify zaatakowali więcej osób, co doprowadziło do wielokrotnych aresztowań przez Departament Policji Seattle” – informuje Post Millennial. Trzy osoby zostały aresztowane za napaść. Podczas marszu „demonstranci rzucali w oficerów butelkami, kamieniami, farbą, jajkami wypełnionymi farbą, zwykłymi jajkami i niezidentyfikowanym płynem w plastikowej torbie zapinanej na suwak”. Łącznie aresztowano 14 osób.

Post Millennial

POLECAMY