Bielan: Putin w przeciwieństwie do Gowina organizuje wybory

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Adam Bielan, polityk Porozumienia porównał Jarosława Gowina do prezydenta Rosji. W partii zauważalny jest konflikt.

Kryzys w Porozumieniu

Kandydat Solidarnej Polski został poparty przez Porozumienie w rzeszowskich wyborach na prezydenta. Redaktor Wprost.pl zapytał czy wskazuje to na konflikt między szefem Porozumienia a Jarosławem Kaczyńskim – Fakt, że struktury Porozumienia na Podkarpaciu nie były w stanie zebrać 3 tys. podpisów pod naszym kandydatem dowodzi głębokiego kryzysu, w jakim znalazła się nasza partia. Trudno się dziwić, że działacze są zdezorientowani, kiedy Jarosław Gowin chce przyjąć do partii aktywistkę Strajku Kobiet albo zgłasza postulat referendum w sprawie aborcji. Myślę, że szczególnie na Podkarpaciu takie postulaty budzą dużą dezorientację i skutkują tak fatalnymi wiadomościami, jak fakt niemożności zebrania podpisów – odpowiedział Adam Bielan.

W rozmowie, Bielan pochwalił również prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Nie znam drugiego tak odpornego psychicznie polityka jak Jarosław Kaczyński.

Bielan stwierdził, że od 4 lutego to on jest prezesem Porozumienia. Został bowiem wybrany na zjeździe partii. Jarosława Gowina porównał zaś do Władimira Putina Putin, w przeciwieństwie do Jarosława Gowina, chociaż organizuje wybory – mówił Bielan.

wprost.pl

POLECAMY