“Znak Bestii”. Amerykańska polityk potępia paszporty szczepień [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter

Amerykańska polityk stanowczo potępia paszporty szczepień, uważając, iż jest to “Znak Bestii”.

  • Akcja szczepień przeciwko COVID-19 trwa na całym świecie, coraz częściej pojawiają się również pomysły wprowadzenia covidowych świadectw zaszczepienia.
  • Paszporty szczepień po raz pierwszy wprowadzono w Izraelu, a kolejne państwa coraz bardziej zastanawiają się nad podchwyceniem pomysłu i wprowadzeniem go w życie.
  • Amerykańska polityk potępia paszporty, uważając, iż jest to “Znak Bestii”, a zaangażowane we wprowadzanie go w życie firmy poświęcają się “korporacyjnemu komunizmowi”.

Marjorie Taylor Greene, amerykańska polityk i członkini Izby Reprezentantów, potępiła pomysł paszportów szczepień przeciwko koronawirusowi. Kobieta uznała je za “Znak Bestii”, nawiązując do biblijnej Apokalipsy. W filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych przez organizację pozarządową Right Wing Watch, Taylor skrytykowała również „faszyzm lub komunizm – jakkolwiek chcesz to nazwać”. Dodała również, że każda biorąca udział w akcji firma angażuje się w coś, co nazywała „korporacyjnym komunizmem”.

Jerusalem Post wyjaśnia, iż idea paszportu po raz pierwszy weszła w życie właśnie w Izraelu. “Idea paszportu COVID-19 pojawiła się po raz pierwszy w użyciu w Izraelu. Lokalnie znany jako „zielony paszport”, system wyposażył osoby, które zostały zaszczepione przeciwko COVID-19, w specjalną przepustkę, która umożliwia im udział w zajęciach, takich jak chodzenie na siłownie i restauracje oraz podróże” – czytamy.

Paszport szczepień miałby pozwolić na ponowne otwarcie kraju poprzez kontrolę nad zaszczepionymi i niezaszczepionymi. “Wprowadzenie szczepionek w Izraelu uznano za sukces, a większość kraju została zaszczepiona. W związku z tym nie jest zaskakujące, że inni idą za tym przykładem” – stwierdza JP. Jak jednak widać, zdarzają się obiekcje, jasno potępiające paszporty szczepień. Zdaniem pani Greene, paszport to nic innego, jak “Znak Bestii”, który zostanie odciśnięty na sługach Antychrysta.

The Jerusalem Post

POLECAMY