Kanada: Wściekły polski pastor przepędził policję. Poszło o covidowe restrykcje [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pastor Pawłowski przepędził policję.

/ Fot. Twitter

Protestancka wspólnota w Calgary spotkała się z wizytą policji podczas odprawiania nabożeństwa w weekend wielkanocny. W regionie zakazano zgromadzeń w pomieszczeniach zamkniętych, co skłoniło funkcjonariuszy do wejścia do kościoła i zażądania opuszczenia go przez ludzi. Z tym nie zgodził się polski pastor, który w ostrych słowach zaatakował funkcjonariuszy. Zażądał, by wrócili z nakazem.

  • Sześciu kanadyjskich policjantów zostało dosłownie przepędzonych z holu kościoła ewangelickiego. Polski pastor był wściekły, bo zakłócili uroczystości.
  • Awantura zakończyła się tym, że pastor Pawłowski powiedział policjantom, aby nie wracali bez nakazu.
  • Wszystko uchwyciło nagranie rozpowszechniane w mediach społecznościowych.
  • Wideo pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak pastor James Coates został zwolniony z więzienia za osobiste prowadzenie nabożeństw, które przekraczały arbitralne ograniczenia dotyczące frekwencji.
  • Zobacz także: Salvini: Po Covid będzie kolejna fala epidemii, ta psychologiczna i psychiatryczna

Sześciu kanadyjskich policjantów zostało dosłownie przepędzonych z holu kościoła ewangelickiego przez pastora, który był wściekły, że zakłócili nabożeństwo w święto Paschy. Na nagraniu wideo polski pastor, Artur Pawłowski wielokrotnie mówi policji, aby „natychmiast wyniosła się z tej posesji”. Nazywa funkcjonariuszy „nazistami”, mówiąc „gestapo nie ma tu wstępu”.

Awantura zakończyła się tym, że Pawłowski powiedział policjantom, aby nie wracali bez nakazu. Następnie wyjaśnił, że weekend wielkanocny jest dla chrześcijan szczególnie świętym czasem i że powinni mieć prawo do oddawania czci.

„Policja przybyła, aby zakłócić zgromadzenie Kościoła! Gestapo przyszło ponownie, aby zastraszyć parafian Kościoła podczas obchodów święta Paschy!!! Niewiarygodne” – napisał pastor Pawłowski.

“Naziści nie są tu mile widziani!”

“Naziści nie są tu mile widziani! Nie wracajcie wy nazistowscy psychopaci. Niewiarygodni chorzy, źli ludzie. Zastraszanie ludzi w kościele podczas święta Paschy! Wy gestapowcy, naziści, komunistyczni faszyści! Nie ważcie się tu wracać!” – stwierdził. “Najświętsze chrześcijańskie święto w roku, a oni przychodzą zastraszać chrześcijan podczas najświętszego święta? Niewiarygodne. Co jest nie tak z tymi chorymi psychopatami. To mnie przerasta. Jak oni śmią” – powiedział.

“Przychodzą do kościoła uzbrojeni w pistolety, paralizatory i kajdanki, żeby zastraszyć podczas obchodów Paschy? Cóż, chyba tak właśnie jest, chcą nas wszystkich zniewolić, tak jak to robili Egipcjanie. Chcą być dzisiejszymi faraonami, to właśnie robią. Niewiarygodne. Ludzie, jeśli nie wstaniecie, nie obudzicie się, nie wiem, co będzie jutro” – dodał.

Wideo pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak pastor James Coates został zwolniony z więzienia za osobiste prowadzenie nabożeństw, które przekraczały arbitralne ograniczenia dotyczące frekwencji.

faithwire.com, twitter.com, thepostmillenial.com, toddstarnes.com

POLECAMY