Trump potępia Bidena: “Powoduje śmierć i ludzką tragedię”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. screen

Były prezydent USA, Donald Trump, potępił działania administracji Bidena dotyczące sytuacji na granicy USA.

  • Donald Trump ostro skrytykował działania administracji prezydenta Joe Bidena.
  • Nowe podejście do nielegalnej migracji do USA poskutkowało bowiem największym w historii kryzysem migracyjnym.
  • Były prezydent stwierdził, iż rządzący są winni “śmierci i ludzkich tragedii”.
  • Jako jedyne wyjście z impasu wskazał dokończenie budowy muru.

Były prezydent w dosadny sposób potępił poczynania nowej administracji. Donald Trump stwierdził, iż nowy lokator białego Domu zupełnie nie radzi sobie z kryzysem na granicy Stanów Zjednoczonych. Jego zdaniem wszystko, co Biden miał zrobić, polegało na “autopilocie” i utrzymaniu sytuacji w stanie, w jakim znajdowała się ona za poprzedniego prezydenta.

„Z dumą przekazaliśmy administracji Bidena najbezpieczniejszą granicę w historii. Wszystko, co musieli zrobić, to utrzymać ten płynnie działający system na autopilocie. Zamiast tego w ciągu zaledwie kilku tygodni administracja Bidena zmieniła narodowy triumf w katastrofę narodową” – stwierdził Trump w oświadczeniu.

„Żałosny, świadczący o nieświadomości występ sekretarza Mayorkasa w dzisiejszych wystąpieniach był hańbą narodową. Jego zadowolona z siebie prezentacja – w środku ogromnego kryzysu – jest jeszcze większym dowodem na to, że nie jest w stanie kierować DHS. Nawet ktoś o ograniczonych zdolnościach Mayorkasa powinien zrozumieć, że jeśli zapewnisz nielegalnym obcym na świecie uwolnienie, cały świat zaraz nadciągnie” – stwierdził były prezydent, Donald Trump.

Oskarżył również zwierzchników straży granicznej o tuszowanie pewnych kwestii i sprzyjanie nielegalnej imigracji. Jedynym sposobem zakończenia kryzysu granicznego Bidena, jest przyznanie się do całkowitej porażki i przyjęcie głęboko skutecznej, sprawdzonej polityki Trumpa. Następnie Trump przedstawił swoje rozwiązanie kryzysu. „Muszą natychmiast ukończyć mur, co można zrobić w ciągu kilku tygodni – nigdy nie powinni byli tego przerywać”.

Były prezydent zakończył oświadczenie następującymi słowami: „Oni powodują śmierć i ludzkie tragedie. Oczywiste jest, iż narkotyki napływają do naszego kraju w rekordowym tempie z południowej granicy, nie wspominając o handlu ludźmi i seksem. Lekkomyślna polityka tej administracji umożliwia i zachęcanie do zbrodni przeciwko ludzkości. Nasz kraj jest niszczony!” Oświadczenie pojawiło się tego samego dnia, w którym Biden poinformował, iż zamierza “w pewnym momencie” udać się na południową granicę USA. Nie spieszy się jednak z wyjazdem, ponieważ “wie, co się dzieje w tych obiektach”.

Post Millennial

POLECAMY