REKLAMA

Kanada: Ojciec nazwał „transseksualną” córkę „córką”. Trafił do więzienia

REKLAMA

Ojciec, który nazywał swoją córkę zaimkiem „ona”, został aresztowany za niedostosowanie się do decyzji sądu.

  • Ojciec 16-letniej dziewczyny został aresztowany, ponieważ „nie uszanował” jej decyzji o zmianie płci.
  • Na „korektę płci” zgodziła się matka dziecka, lecz nie ojciec.
  • Mężczyzna wciąż nazywał córkę dziewczynką, wbrew orzeczeniu sądu.
  • Sąd uznał zatem, iż należy go aresztować jako „oskarżonego”, mimo, iż nie popełnił żadnego przestępstwa.

Mężczyzna żyjący w Kanadzie, którego personalia nie zostały udostępnione opinii publicznej, jest ojcem 16-letniej dziewczyny (nazywanej w sądowych dokumentach AB), która neguje swoją płeć. Nastolatka identyfikuje się, jako „osoba transpłciowa” i nie życzy sobie, aby nazywano ją poprzez używanie zaimka „ona”. Ojciec nie dostosował się jednak do zachcianki dziecka, cały czas traktując córkę, jak osobę płci żeńskiej. Sprawą zajął się kanadyjski sąd.

Okazuje się, iż nazywanie swojego własnego dziecka zaimkami zgodnymi ze stanem faktycznym jest niedopuszczalne. Wystarczy, iż latorośl stwierdziła, iż preferuje zaimki męskie. Sąd stwierdził, iż rodzice muszą po prostu dostosować się do wymagań dziewczyny, zabraniając ojcu używania żeńskich zaimków w stosunku do jego dziecka. To zaś od dwóch lat ma przechodzić terapię „korekty płci”.

Kanadyjski sąd orzekł z kolei, iż „należy powstrzymać od: I. próby przekonania AB do zaprzestania leczenia dysforii płciowej; II. zwracania się do AB przez jego nazwisko rodowe; oraz III. odnoszenia się do AB jako dziewczynki lub używania zaimków żeńskich, czy to bezpośrednio, czy pośrednio”. W dniu 14 grudnia 2020 r., Sąd Sprawiedliwości Mazari zmusił ojca do zgody „zmiany płci” swojej czternastoletniej pociechy i zabronił nazywać swojego biologicznego dziecka „córką”.

Mimo to, mężczyzna stale traktował córkę, jak dziewczynę. Jak informuje Post Millennial, ojciec „sprzeciwia się przeprowadzaniu przez jego dziecko procedur medycznych „korekty płci” i wielokrotnie wyrażał ten sprzeciw w nadziei, że uratuje swoje dziecko przed nieodwracalną krzywdą. Kanadyjski system medyczny, system prawny i matka dziecka przyspieszają społeczną i medyczną transformację dziecka”.

Podczas pierwszych wizyt dziecka w szpitalu wprowadzono w życie plan „leczenia”. Zarówno dziecko, jak i jego matka – była żona mężczyzny – podpisali formularz, w którym wyraźnie stwierdzono, że „leczenie” jest eksperymentalne, co oznacza, że ​​zalecający leczenie endokrynolodzy nie znali długoterminowego wpływu na zdrowie. Sąd uznał, że zgoda ojca nie ma znaczenia.

We wtorek o godzinie 10 w Vancouver mężczyzna, w odpowiedzi na nakaz prokuratora generalnego Kolumbii Brytyjskiej, poddał się aresztowaniu. Został aresztowany i osadzony w więzieniu. Nakaz został wydany przez sędziego Tammen 4 marca 2021 roku. Mężczyzna, choć nie popełnił żadnej zbrodni, trafił przed sąd jako „oskarżony”. Nie wiadomo, co zadecyduje sąd. Póki co, odmówiono zwolnienia mężczyzny za kaucją. Pewne jest jednak, iż mężczyzna nie chce się poddać bez walki terrorowi „postępu”. Swoją decyzje argumentuje dobrem dziecka. „Jakim ojcem byłbym, gdyby za dziesięć lat ona zmieniła zdanie i spytała mnie „dlaczego nie zrobiłeś nic, żeby temu zapobiec?”” – zapytuje, zapewniając, iż będzie walczył o swoją córkę.

Post Millennial

REKLAMA

Komentarze