Prof. Piotrowski: Powstała Grupa C19. Zechcemy wyjaśnić tę sprawę dogłębnie [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prof. Mirosław Piotrowski

/ Fot. YuuTube/Media Narodowe

– Ludzie zaczynają się organizować. Powstała Grupa C19, którą mam zaszczyt koordynować, wspomagać jej organizację. Główny trzon stanowią lekarze, prawnicy, przedsiębiorcy, społecznicy – poinformował na antenie Mediów Narodowych prof. Mirosław Piotrowski, prezes Ruchu Prawdziwa Europa.

  • Powstała Grupa C19. Ma się zajmować kwestiami COVID-19.
  • Jej koordynatorem został prof. Mirosław Piotrowski, były europoseł, lider partii Ruch Prawdziwa Europa.
  • W zeszłym roku 28 tys. osób zmarło z powodu COVID-a, ale 40-kilka tysięcy mamy tzw. nadmiarowych zgonów, czyli ze względu na to, że ludzie nie mogli dostać się do lekarza – zauważył prof. Piotrowski.
  • Zechcemy wyjaśnić tę sprawę dogłębnie – powiedział.
  • Zobacz także: Zorganizował różaniec w intencji dzieci zagrożonych aborcją. Skazał go polski sąd

Grupa C19 ma się zajmować kwestiami COVID-19. – Organizujemy się w taką grupę, która zechce przede wszystkim zapytać rząd, kto zdecydował o tym lockdownie. Zapytać też rząd o stenogramy z posiedzenia tych mędrców, kto w jego trakcie wyrażał się za tym, żeby lockdown wprowadzić, a kto nie, na jakich danych oni pracują – podkreślił prof. Mirosław Piotrowski.

– W zeszłym roku 28 tys. osób zmarło z powodu COVID-a, ale 40-kilka tysięcy mamy tzw. nadmiarowych zgonów, czyli ze względu na to, że ludzie nie mogli dostać się do lekarza – zauważył polityk. – Nie mogli leczyć raka, chorób wieńcowych, serca itd. To należy wyjaśnić – podkreślił. – Wiele osób uważa, że te lockdowny są absolutnie niepotrzebne – stwierdził były europoseł.

– Podstawą jest organizacja. Jeśli jeden lekarz mówi mądrze w jednej części kraju, drugi w innej części kraju, to pojedynczo to są zapałki, które można złamać. Jeśli się połączy 30 osób, to 30 zapałek jest już trudniej złamać – podkreślił prof. Mirosław Piotrowski. – Zechcemy wyjaśnić tę sprawę dogłębnie – powiedział.

POLECAMY