Łódzkie ZOO w Walentynki będzie pokazywać narządy płciowe zwierząt

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wydra.

/ Fot. Pixabay

Szokująca akcja łódzkiego ZOO. W Walentynki zaprezentuje odwiedzającym specjalną prezentację pokazującą narządy płciowe zwierząt. Będzie ją mógł oglądać każdy, bez ograniczeń wiekowych, a więc także dzieci.

  • Łódzkie ZOO w Walentynki proponuje odwiedzającym specjalny pokaz. Będzie to prezentacja narządów płciowych zwierząt.
  • Akcja nie będzie miała ograniczeń wiekowych.
  • “Chrońcie przed nimi dzieci” – apeluje dziennikarz pch24.pl. Oburzenia nie kryje też jeden z łódzkich radnych.
  • Zobacz także: Zmiana warty w Rzeszowie. Prezydent miasta odchodzi po 18 latach

– Tylko w tym dniu dowiecie się dlaczego wydrom kurczą się penisy i jądra oraz na czym polega zagadka genitaliów kazuarów. Poznacie, które zwierzęta mają fallusy na głowie, a które mają ich więcej niż jeden. Kolczaste, ze skrzydełkami, przypominające korkociągi lub miecze – różnorodność budowy zwierzęcych penisów może przyprawić o zawrót głowy – powiedziała dr Magdalena Janiszewka, kierownik działu edukacji w łódzkim ZOO, pomysłodawczyni akcji, w ramach której będą pokazane narządy płciowe zwierząt.

– W wybranych miejscach naszego ogrodu, oznakowanych na mapie serduszkami, znajdziecie intrygujące nalepki ze śmiałymi zdjęciami i informacjami dotyczącymi zwierzęcych przyrodzeń – poinformowało łódzkie ZOO. Zaproszenia do udziału rozesłało także do radnych miejskich biuro prasowe prezydent miasta Hanny Zdanowskiej. – Całość wygląda tak jakby Hanna Zdanowska na stanowisku speców od public relation zatrudniała zboczeńców – napisał radny PiS Sebastian Bulak po otrzymaniu zaproszenia.

Głosy oburzenia spływają jednak z różnych części Polski. – ZOO będzie w walentynki pokazywać narządy płciowe zwierząt, wyłącznie samców. Jeszcze do niedawna można się było dziwić, że w “święto miłości” mówi się wyłącznie o seksie. Dziś już nikogo nie zaskakuje, że lewaki mają fiksacje na punkcie ptaszków. Chrońcie przed nimi dzieci – stwierdził Krystian Kratiuk z portalu pch24.pl.

wp.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY