Porwanie przez pedofila? Kazał zdjąć dziewczynce ciepłą odzież i plecak

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W środę 27. stycznia w Rejowcu Fabrycznym koło Chełma rozegrał się dramat dla 8-letniej dziewczynki. Porwanie dziecka nastąpiło w środku miasta, gdy ofiara szła ze szkoły. Mężczyzna kazał zdjąć z ciebie ciepłą odzież i plecak oraz wyrzucił je przez okno samochodu. Po kilkunastu minutach zostawił dziewczynkę pod jednym z domów.

Portal “DziennikWschodni” opisał wczoraj sytuację z 27. stycznia oraz o dramacie pewnej dziewczynki z Rejowca Fabrycznego. Tego dnia, gdy 8-latka szła do domu po wcześniejszych zajęciach szkolnych, podjechał koło niej mężczyzna w samochodzie.

Zobacz także: Facebook ma „zbyt dużą władzę”? Wyciekły nagrania rozmów Zuckerberga z pracownikami

Porwanie nastąpiło w centrum miasta Rejowca Fabrycznego w powiecie chełmskim. Mężczyzna kazał porwanej dziewczynce zdjąć kurtkę i czapkę oraz plecak. Te rzeczy zostały następnie wyrzucone przez okno samochodowe. Po kilkunastu minutach ofiara została porzucona na przedmieściach.

Porwanie na tle pedofilskim?

Błąkającą się dziewczynkę ubraną tylko w codzienną odzież zauważyła pewna kobieta. Zadziwił ją bowiem, fakt iż 8-latka nie ma na sobie kurtki i czapki przy mrozach występujących w tym czasie. Dziewczynka odpowiadała również nieskładnie na zadawane pytania, a mieszkanka Rejowca Fabrycznego natychmiast wezwała policję.

Mundurowi odnaleźli adres zamieszkania ofiary oraz jej rodziców. Teraz w tej sprawie rozpocznie się śledztwo. Dzisiaj też miały się odbyć wstępne przesłuchania dziewczynki przez policję.

“Dziewczynka była sama, zziębnięta, wyglądała na przestraszoną. Nieskładnie odpowiadała na pytania. Kobieta zawiadomiła policję. Policjanci natychmiast interweniowali, zaopiekowali się dzieckiem, ustalili rodziców i adres zamieszkania 8-latki” – skomentowała rzecznik policji w Chełmie.

Policja odnalazła również porzucone przez nią rzeczy we wskazanym przez nią miejscu. Dotychczas nie ustalono, czy oprócz porwania i podróży po mieście dziewczynka nie padła ofiarą aktów na tle seksualnym. Stan dziecka, policja ustaliła na dobry – “Z wyjątkiem przemarznięcia, odnaleziona dziewczynka nie miała żadnych obrażeń, była cała i zdrowa” – podkreśliła komisarz Ewa Czyż.

Obecnie chełmska policja prowadzi poszukiwania auta oraz samego sprawcy. Przedstawiane są mu zarzuty pozbawienia wolności drugiej osoby.

dziennikwschodni.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY